Verocash (Верокеш)

Verocash (Верокеш) – це мікрофінансова компанія, яка дозволяє отримати гроші на карту без поручителів. Максимальна сума, на яку ви можете розраховувати, становить 5 тисяч гривень. Позика видається на термін від 8-ми до 30-ти днів. Процентна ставка становить 1,65% в день.

Контакти Verocash (Верокеш)

Сайтverocash.com.ua
Адрес04210, м. Київ вул. Оболонська набережна 15, корпус 4
Номер+380 800 606 100
Emailinfo@verocash.com.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

500 грн

Макс. сума

7000 грн

Перший кредит

7000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

1.65%

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.65% в день

Час видачі

до 15 хв

Вік

від 21 до 65 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

Verocash (Верокеш) – це сервіс, який надає можливість швидко, зручно і без зайвих проблем отримати короткостроковий кредит в режимі онлайн. Цілодобово. Без вихідних і святкових днів.

Максимальна сума, на яку ви можете розраховувати, – 5 тисяч гривень. При цьому вона однакова як для постійних клієнтів, так і для «новачків». Також, до речі, як і процентна ставка, яка становить 1,65% в день. Термін користування позикою – від 8-ми до 30-ти днів.

Даний сервіс належить міжнародній компанії Management Financial Group.

Як отримати кредит від verocash

Скористатися цим сервісом може будь-хто, хто має громадянство України та вік від 21-го до 65-ти років. При цьому довідку про доходи, заставу і наявність поручителя від вас ніхто не вимагатиме. Тобто на отримання позики може розраховувати як працююча людина, так і безробітний. А також матусі, які знаходяться в декретній відпустці, пенсіонери, студенти та навіть ті, хто не може похвалитися «дивною» кредитною історією.

Все, що вам буде потрібно для оформлення та отримання позики, це:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • карта будь-якого українського банку (не прострочена), на яку вам перерахують гроші відразу після схвалення кредиту.

Маючи на руках ці документи, необхідно зайти на сайт сервісу, вибрати бажану суму позики (в межах кредитного ліміту), термін користування і натиснути на кнопку «Отримати позику». Після цього запуститься процес оформлення кредиту, під час якого ви повинні будете уважно заповнити заявку, вказавши всі дані, які від вас потрібні. Також потрібно буде «прив’язати» до створеної сторінки свою платіжну карту, вказавши номер, термін дії, код CVV для її перевірки.

Зазвичай дана процедура займає 15-20 хвилин, після чого на номер вашого телефону або е-мейл буде направлено повідомлення про рішення видачі позики. У тому випадку, якщо воно позитивне, гроші перераховувати протягом 5-ти хвилин. Статус заявки можна простежити й в особистому кабінеті, який створюється автоматично. Надалі ви зможете відстежувати в ньому всю інформацію щодо кредиту, а також погасити його.

Що ж стосується реального шансу отримати позику від веро кеш, він досить високий. З числа претендентів на нього – 95% отримують бажану суму. Постійні клієнти отримують позику автоматично.

Як «закрити» кредит

Для погашення позики на сервісі verocash передбачено кілька варіантів:

  • найзручніший, швидкий і, що важливо, без комісії – за допомогою особистого кабінету;
  • через касу банку (зі сплатою комісії), маючи при собі реквізити компанії, зазначені в договорі, номер якого необхідно вказати в призначенні платежу разом з вашим ПІБ.

Якщо ви вибрали останній спосіб, майте на увазі, що зарахування грошей на рахунок вашого кредитора може зайняти кілька днів. Тому краще повернути позику за 3-5 днів до встановленого терміну оплати.

На що слід звернути увагу

Перед тим, як оформити заявку на отримання кредиту, рекомендуємо вам уважно вивчити договірні документи компанії для того, щоб уникнути в подальшому неприємних сюрпризів.

А для того, щоб стати володарем приємного сюрпризу – не забувайте стежити за акціями компанії. Повна інформація про них надана на сервісі Веро кеш.

Також сервіс надає послугу пролонгації позики, яку можна підключити в особистому кабінеті. Для того, щоб скористатися даною послугою, вам потрібно буде сплатити відсотки за фактичну кількість днів користування кредитом. Сума оплати – індивідуальна. Інформацію про її розмір ви можете дізнатися в особистому кабінеті.

Де можна отримати додаткову інформацію

Більш докладні відповіді на ваші запитання можна отримати на сайті verocash або зв’язавшись з сервісом за номером +380 67 338 65 38.

Додаткову інформацію та інші контактні дані також можна отримати та на сайті нашого сервісу порівняння кредитів k24.com.ua. Крім цього, тут ви можете ознайомитися з відгуками про даний сервіс, поділившись і своїми враженнями про нього.

Негативні відгуки не видаляються. За винятком тих, які містять ненормативну лексику та образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Verocash (Верокеш)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем