ТвояПозика

Вхід в особистий кабінет, умови, відгуки клієнтів

ТвояПозика

ТвояПозика – це мікрофінансова організація, яка видає кредити на карту онлайн. Позики видаються на термін від 8 до 24 тижнів на суму від 5 до 150 тисяч гривень. Щоб взяти кредит, вам потрібно досягти 18-річного віку і не бути старше 75 років. Для оформлення позики потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код і карту будь-якого українського банку.

Контакти ТвояПозика

Додаткова інформація

Мін. сума

5000 грн

Термін

до 16 тижнів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

0.8% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.63% в день

Час видачі

до 10 хв

Вік

від 18 до 65 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

готівкою, онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Опис

Загальні відомості про компанію

ТвояПозика – це мікрофінансова організація, яка займається кредитуванням фізичних осіб. Свою діяльність компанія здійснює як філія товариства з обмеженою відповідальністю “Бізнес позика”, зареєстрованої в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Діяльність відбувається на підставі ліцензії Нацкомфінпослуг №1593 від 11.05.2017 року, а також свідоцтва про реєстрацію фінансової установи від 06.04.2017 серії ФК № 880.

Основними принципами роботи є оперативність, інтерактивність, надійність, зручність і мінімум документів. Сервіс спеціалізується на видачі позик онлайн, без необхідності звернення до відділення компанії. Видача кредитних коштів відбувається на банківську карту позичальника. Сервіс має цілодобову гарячу лінію для звернення клієнтів МФО з будь-яких потрібних питань. Позики видаються на термін від 8 до 24 тижнів на суму від 5 до 150 тисяч гривень.

Хто може оформити позику

Отримати позику в МФО “ТвояПозика” може будь-який клієнт, який відповідає ряду простих і зрозумілих вимог. Щоб стати клієнтом компанії вам потрібно:

  • які досягли 18-річного віку і не бути старше 75 років;
  • надати фахівцям сервісу свої паспорт (дійсний, з обов’язковою наявністю місця реєстрації) та ідентифікаційний код;
  • надати номер своєї банківської картки, на яку і будуть спрямовані кошти – для цього потрібно відкрити рахунок в банку України. Компанія відзначає, що клієнт не зобов’язаний вказувати будь-які коди або секретні паролі;
  • мати доступ до інтернету та активну сім-карту українського мобільного оператора – це потрібно для оформлення позики в організації.

Порядок оформлення позики

Процес оформлення позики простий, зрозумілий і швидкий. Для початку клієнт вибирає в спеціальному вікні на сайті організації суму кредиту, яку він хоче отримати, і термін для повернення отриманих коштів. Після цього клієнт реєструє свій особистий кабінет шляхом заповнення даних про себе, а саме: ПІБ, дата народження, ІПН, паспортні дані, номер телефону, адреса електронної пошти та, обов’язково, номер банківської картки, на яку будуть перераховані гроші.

Далі ваша заявка відправляється до фахівців компанії, які обробляють її і протягом 10-20 хвилин приймають рішення по вашому кредиту. У разі узгодження заявки гроші будуть негайно перераховані вам на зазначену банківську карту.

Повернення коштів

Компанія пропонує два основних способи погашення позики. До них відносяться:

  • переказ грошей через особистий кабінет, доступ до якого ви отримуєте при реєстрації на сайті організації;
  • онлайн оплата через сайт МФО;
  • через касу будь-якого банку із зазначенням ваших ПІБ, ідентифікаційного коду, номера кредитного договору за вказаними реквізитами.

Переваги та недоліки

Безсумнівно перевагими звернення за позикою в МФО “ТвояПозика” є мінімальний перелік документів, відсутність необхідності подачі довідок про доходи, швидкі оформлення кредиту онлайн без звернення до відділення МФО і перерахунок коштів на карту клієнта, можливість отримання позики особам з 18 років.

При цьому серед мінусів слід зазначити відсутність довгострокових програм кредитування і високі реальні річні процентні ставки до 892%.

Додаткові дані

Компанія звертає увагу на наслідки несплати за позикою. МФО відповідно до законодавства налічує клієнту пеню і штраф, передбачені кредитним договором. Якщо клієнт довгий час не виплачує гроші за позикою кредитор звертається до суду. На підставі судового рішення він звертається до приватного або державного виконавця. Після відкриття виконавчого провадження вживаються заходи щодо арешту рахунків боржника, відчуження належного йому на праві власності майна. Крім того, це дуже негативно впливає на кредитну історію позичальника.

Щоб уникнути негативних наслідків компанія попереджає клієнта в разі відсутності коштів для виплати боргу звертатися до фінансової установи за допомогою. У таких випадках можливі варіанти домовленості з кредитором про погашення всього боргу однією сумою зі знижкою, реструктуризації боргу, рефінансування позики.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “ТвояПозика”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем