ТопКеш (TopCash)

TopCash (ТопКеш) – це сервіс, за допомогою якого можна швидко і просто взяти кредит на суму від 500 до 10 тисяч гривень. Новим користувачам буде доступна сума до 3 тисяч гривень. Допустимий термін користування позикою – 30 днів. Процентна ставка для тих, хто звернувся вперше, – 1,25%. Для постійних клієнтів – від 1,25 до 2,5%.

Контакти ТопКеш (TopCash)

Сайтtopcash.com.ua
Адресм.Київ, вул. Володимирська, 82г
Номер442231382
Emailinfo@topcash.com.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

500 грн

Макс. сума

10 000 грн

Перший кредит

3000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

1.25% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.25% – 2.5%

Час видачі

до 15 хв

Вік

від18 до 70 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

TopCash (ТопКеш) – це сервіс компанії «Фінансова компанія« ІРБІС », за допомогою якого можна швидко і досить просто взяти кредит на суму від 500 до 10000 гривень (для «новачків» – до 3000). При цьому оптимальний термін користування позикою – 30 днів.

Топ кеш кредит сервіс надає в будь-який час доби. Для цього буде потрібно лише наявність телефону та інтернету. Процентна ставка для тих, хто звернувся вперше – 1,25%. Для постійних клієнтів – від 1,25 до 2,5%.

Як отримати кредит від тopсash

Якщо ви громадянин України, і вам виповнився 21 рік (і далі – до 75-ти років), ви можете розраховувати на отримання позики. При цьому ніяких довідок про доходи, наявність поручителів, надання застави з вас ніхто не вимагатиме.

Кількість документів, що необхідно для отримання позики, мінімальна:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • банківська карта, на яку вам перерахують гроші після позитивного рішення про видачу кредиту.

Зазвичай, воно приймається на користь клієнта – на сервісі немає обмеження для будь-якої категорії громадян на видачу позики. На нього можуть розраховувати як працюють українці, так і пенсіонери, або неофіційно працюють (або тимчасово непрацюючі), або матусі, які знаходяться в декретній відпустці.

Для оформлення кредиту потрібно зайти на сайт компанії, вибрати за допомогою спеціального калькулятора бажану суму, термін користування позикою, після чого натиснути на кнопку «Отримати позику». (При виборі суми та терміну сервіс миттєво видасть вам інформацію про загальну суму «набігли» відсотків, дату повернення боргу, кінцеву суму до оплати – разом з відсотками).

Далі потрібно буде заповнити спеціальну форму, вказавши в ній правдиву, правильну особисту інформацію. Після цього створюється особистий кабінет, за допомогою якого ви зможете отримувати всю актуальну інформацію по своєму кредиту.

У більшості випадків оформлення заявки займає до 15-ти хвилин.

Рішення про видачу позики також не займе багато часу. У тому випадку, якщо кредит схвалений, вам запропонують ознайомитися з договором, після чого – підписати (якщо викладені в ньому умови вас влаштовують).

Гроші на вашу банківську картку надійдуть після підписання вами кредитного документа.

Як закрити кредит тopсash

Сервіс пропонує кілька варіантів погашення кредиту:

  • оперативно і зручно – через особистий кабінет, скориставшись тією банківською карткою, яка вказана в ваших реквізити;
  • через будь-який український банк або термінали самообслуговування, маючи при собі реквізити компанії та номер кредитного договору;

Плюси і мінуси топкеш

Як і у більшості фінансових компаній, що надають кредит онлайн, серед безперечних переваг – це можливість отримати позику тоді, коли вам необхідні гроші, а також в той час, який зручно вам.

Ще один значний плюс – невисока процентна ставка при відносно великій сумі позики.

З мінусів – штрафні санкції, в яких ви можете «загрузнути», повісивши собі на шию новий борг.

Для того, щоб уникнути даних неприємностей, не забувайте вчасно оплачувати відсотки, а також повертати позику. А в тому випадку, коли у вас немає фінансової можливості своєчасно повернути кредит, можна скористатися послугою пролонгації, сплативши відсотки за дні користування кредитом. Її можна підключити в особистому кабінеті, виконавши всі умови компанії.

Ще один важливий момент, про який потрібно пам’ятати завжди: перед тим, як підписувати з фінансовою компанією кредитний договір, уважно вивчіть всі його пункти.

Де можна отримати додаткову інформацію?

Всі відповіді на питання щодо роботи сервісу та надання послуги кредитування можна отримати на сайті компанії, де для зручності клієнта передбачена кнопка зв’язку, або набравши номер: (044) 223-13-82.

Додаткову інформацію та інші контактні дані ви можете отримати й на сайті нашого сервісу порівняння кредитів k24.com.ua. Крім цього, тут є можливість переглянути відгуки про дану організацію, а також залишити свій коментар, який буде корисний для інших користувачів.

Негативні відгуки не видаляються. За винятком тих, які містять ненормативну лексику та образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “ТопКеш (TopCash)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем