ОптимаЗайм (OptimaZaim)

Вхід в особистий кабінет, умови, відгуки клієнтів

ОптимаЗайм (OptimaZaim)

OptimaZaim (ОптімаЗайм) – це сервіс, який не видає кредитів, а тільки допомагає підібрати позику. Компанія зареєстрована в Росії як ТОВ «Телепорт-медіа». Їх партнерами в Україні є ТОВ «СС Лоун», ТОВ «МІЛОАН», ТОВ «СМАРТ «Фінексперт», а також ряд інших ліцензованих мікрофінансових організацій. Відсоткова ставка, мінімальна і максимальна сума позики та термін погашення залежать від того, яка компанія-партнер сервісу надала вам позику.

Контакти ОптимаЗайм (OptimaZaim)

Додаткова інформація

Мін. сума

500 грн

Макс. сума

15000 грн

Термін

до 12 місяців

Відсоткова ставка для нових клієнтів

0.01% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

2% в день

Час видачі

до 15 хв

Вік

від 18 до 65 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

готівкою, онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Опис

Загальні відомості про компанію

optimazaim.com.ua – це сервіс, який допоможе вам підібрати кредитора для здійснення мікропозик. Компанія зареєстрована в Росії як ТОВ “Телепорт-медіа”. Їх партнерами в Україні є ТОВ “СС Лоун”, ТОВ “МІЛОАН”, ТОВ “СМАРТ” Фінексперт “, а також ряд інших ліцензованих мікрофінансових організацій.

Всі ці організації зареєстровані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб України та надають послуги з кредитування фізичних осіб. Сервіс оптима займ самостійно не надає кредитних коштів, а тільки пропонує своїм клієнтам найбільш вигідні для них умови в організаціях-партнерах.

Співробітники компанії є професіоналами, мають великий досвід у сфері пошуку найкращих умов для отримання грошових коштів в борг. Сервіс позиціонує себе як посередник між кредитором і позичальником, який спрощує процедуру надання позики та очищає її від будь-яких формальностей.

Хто може оформити позику

Компанія відрізняється мінімальними вимогами до позичальника, що безсумнівно підкуповує. До таких вимог належать:

  • вік – досягнення повноліття (18 років) є обов’язковою умовою для отримання кредиту;
  • громадянство України;
  • наявність доступу до мережі інтернет і мобільного телефону – це необхідно для отримання послуг та реєстрації на сайті компанії;
  • банківська карта будь-якого українського банку – вона необхідна для отримання грошових коштів.

Крім того сервіс зазначає, що їм не потрібні довідки про доходи або платоспроможності позичальника, не потрібно підтверджувати наявність постійного офіційного місця роботи. Крім того, допомога в отриманні кредиту можуть отримати навіть клієнти з поганою кредитною історією.

Порядок оформлення позики

Для отримання кредиту за допомогою сервісу оптима займ необхідно пройти ряд нескладних дій. Для початку скористайтеся онлайн-калькулятором на сайті компанії, а саме виберіть потрібну суму кредиту – від 500 до 15 000 гривень.

Після цього клієнт заповнює анкету, де вказує ПІБ, дату народження, номер телефону, ІПН, адреса електронної пошти. Після заповнення анкети сервіс запропонує вам найкращі умови на ваш вибір. Після цього рішення по кредиту приймається протягом 15 хвилин і гроші просто переводяться на карту клієнта.

Якщо у клієнта виникають будь-які питання, їх можна вирішити за допомогою співробітників служби підтримки сервісу.

Нові користувачі не можуть отримати більше 5000 гривень, на термін до 2 місяців.

Повернення коштів

Компанія надає послуги тільки по підбору оптимальних умов кредитування для клієнта і не пов’язана з процесом повернення грошових коштів. Процес повернення грошей індивідуальний для кредитора, якого ви самі вибираєте.

Переваги й недоліки

Серед переваг звернення саме до цієї компанії слід відзначити швидке оформлення позики (процес займає не більше 15 хвилин), наявність гарантій конфіденційності даних клієнта, індивідуальний підбір кредиту для позичальника, а також можливість отримання коштів онлайн в будь-який час без звернення до відділення фінансових організацій.

При цьому потрібно зазначити, що існують і деякі недоліки. Серед них:

  • нові клієнти можуть отримати тільки невеликі позики на невеликий термін (до 5000 гривень, до 2 місяців);
  • обмежена кількість мікрофінансових організацій – партнерів.

Додаткові дані

Сервіс платний. Комісія компанії складає 5 гривень.

Кредити, які надають компанії-партнери, видаються на суму від 500 до 15 тисяч гривень. Термін повернення кредиту – від 1 дня до 12 місяців.

Компанія попереджає, що в разі неповернення позики кредитор може нарахувати штраф і пеню за прострочення платежів. Дані про клієнта можуть внести в реєстр боржників, а компанія може звернутися до суду. Крім того, заборгованість можуть передати колекторському агентству для стягнення позики.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “ОптимаЗайм (OptimaZaim)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем