OnCredit (ОнКредит)

OnCredit (ОнКредит)

OnCredit (ОнКредіт) – це мікрофінансова організація, яка видає онлайн кредити без довідок про доходи та поручителів. Оформлення та отримання позики відбувається цілодобово, без перерви на вихідні та святкові дні. Мінімально в компанії можна отримати 500 гривень, максимально – 15000. Процентна ставка становить 1,9% в день. Оптимальний термін, протягом якого ви можете користуватися кредитом, – 29 днів.

Контакти OnCredit (ОнКредит)

Сайтoncredit.ua
Адресг. Киев, пр. Степана Бандеры, 8, корпус 6
Номер800212133
Emailinfo@oncredit.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

500 грн

Макс. сума

15000 грн

Перший кредит

3000 грн

Термін

до 29 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

1.9% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.9% в день

Час видачі

до 15 хв

Вік

від 18 до 65 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

OnCredit (ОнКредіт) – це мікрофінансова організація, яка займається видачею короткострокових кредитів в режимі онлайн. При цьому оформлення та отримання позики відбувається цілодобово, без перерви на вихідні та святкові дні.

Мінімальна сума він кредиту – 500 гривень, максимальна – 15000. Процентна ставка – 1,9% в день. Оптимальний термін, протягом якого ви можете користуватися кредитом – 29 днів.

Як отримати позику від оnсredit

На отримання позики від даної МФО може розраховувати будь-який охочий, який має паспорт громадянина України та вік від 18 до 70 років.
При цьому ніяких довідок про ваші доходи, наявність поручителів, надання застави не потрібно. Для того, щоб почати оформлення позики, буде потрібно мінімум документів:

  • паспорт (або ID-картка);
  • ідентифікаційний номер;
  • банківська карта, на яку буде здійснений переказ грошей в разі схвалення кредиту.

Як завжди, рішення про видачу позики має позитивний результат, тому як дана організація не звертає уваги навіть на невтішну характеристику, яку ви маєте на кредитній історії. Не важливий і той факт, чи працюєте ви офіційно чи ні, перебуваєте в декреті, на пенсії або є студентом.

Щоб оформити позики в он кредит, досить зайти на сайт організації, вибрати потрібну вам суму (в межах пропонованого ліміту), вказати номер свого телефону і натиснути на кнопку «Оформити кредит онлайн». Далі необхідно буде заповнити анкету, уважно відповівши на надані питання.
Після цього буде потрібно пройти верифікацію вашої банківської картки, на яку надалі буде перерахована обрана кредитна сума.

Паралельно з виконанням цієї процедури автоматично створюється особистий кабінет, де ви зможете відстежувати потрібну інформацію по своєму позиці. Саме оформлення заявки зазвичай займає кілька хвилин, після чого на зв’язок з вами вийде менеджер. Він повідомить вам про рішення організації та запропонує підписати кредитний договір. Вся процедура – з моменту натискання на кнопку і до отримання бажаної суми займає близько 15 хвилин.

Як погасити позику він кредит

Для того, щоб закрити свою позику, можна скористатися кількома способами, які пропонує оnсredit:

  • самий зручний і швидкий – через особистий кабінет, скориставшись своєю банківською карткою;
  • через будь-які термінали самообслуговування, встановлені в банках, аптеках, магазинах;
  • через відділення українських банків;
  • через інтерент-банкінг.

Переваги та недоліки оnсredit

Серед безперечних плюсів – можливість отримати кредит в той час, який зручно вам, і за тих обставин, коли особливо потрібні гроші, а зайняти їх ніде. Ще один плюс – достатня велика кредитна сума, на яку можна розраховувати. З очевидних мінусів – великі штрафні санкції, про які варто завжди пам’ятати, щоб не потрапити в боргову яму.

Тому щоб уникнути проблем необхідно своєчасно оплачувати відсотки, а також вчасно повертати позику. У тому випадку, якщо ви розумієте, що повернути борг у визначений термін вам не вдається, подбайте про те, щоб підключити послугу пролонгації позики. Зробити це можна кількома способами: через особистий кабінет, термінали самообслуговування, через касу будь-якого банку України або через інтернет-банкінг. Зверніть увагу, що дана послуга має декілька варіантів, з якими радимо ознайомитися завчасно, щоб підстрахувати себе в критичний момент.
Слід також пам’ятати й про те, що перед тим, як підписувати кредитний договір, обов’язково вивчіть всі його умови.

Де можна отримати додаткову інформацію?

Всі питання, що цікавлять щодо роботи він кредит і надання позики можна отримати на сайті організації, в тому числі за зазначеним номером телефону: 800212133. Додаткову інформацію та контактні дані оnсredit також можна знайти та на сайті нашого сервісу порівняння кредитів Creditloan.com.ua. Крім цього тут є можливість переглянути відгуки про дану організацію, а також залишити свій коментар, який буде корисний для інших користувачів.
Негативні відгуки не видаляються. За винятком тих, які містять ненормативну лексику та образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “OnCredit (ОнКредит)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем