Кредит под 0,01%

На Все

Na Vse (На Все) – сервіс кредитування, який належить ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС». З його допомогою можна отримати позику на суму від 5 тисяч до 20 тисяч гривень. Максимальний термін користування позикою складе до 65-ти днів. Процентна ставка при цьому відносно невелика – 1% від суми кредиту за кожен день користування ним.

Контакти На Все

Сайтnavse.com.ua
Адрес01133, г. Киев, бул. Леси Украинки, д. 26, оф. 407
Номер443335222
Emailinfo@navse.com.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

5000 грн

Макс. сума

20000 грн

Перший кредит

7000 грн

Термін

до 65 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

0% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1% в день

Час видачі

до 10 хв

Вік

від 18 до 60 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

Na Vse (На Всі) – сервіс кредитування, який належить ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС». З його допомогою можна отримати позику на суму від 5000 до 20000 тисяч гривень терміном до 65-ти днів. Процентна ставка при цьому відносно невелика – 1% від суми кредиту за кожен день користування ним.

У тому випадку, якщо вам не вдається своєчасно погасити позику, можна скористатися однією з послуг компанії, щоб уникнути неприємних наслідків у вигляді штрафних санкцій.

Як взяти кредит в компанії На все

Скористатися послугою даного сервера має можливість кожен охочий у віці від 18-ти до 60-ти років, який є громадянином України. При цьому, правда, позичальник повинен мати постійний дохід (не важливо – офіційний чи ні). Довідка про доходи, наявність поручителів, надання застави – не потрібні.

Вам будуть потрібні наступні документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • карта будь-якого банку України (які не прострочена!), куди вам повинні будуть перерахувати гроші в разі позитивного рішення.

Маючи все це під рукою, ви повинні зайти на сайт сервісу, вибрати за допомогою кредитного калькулятора потрібну вам суму (в межах ліміту). Після цього необхідно заповнити спеціальну заявочну форму, уважно відповівши на всі питання. Також потрібно буде прикріпити до заявки фото ваших документів і банківську карту.

Виконавши цю процедуру, необхідно дочекатися дзвінка співробітника компанії, який задасть вам кілька запитань.

Останній крок – підписання договору, умови якого ми радимо гарненько вивчити. Згода на операцію здійснюється через особистий кабінет, де згодом ви зможете відслідковувати всю інформацію, що стосується вашого кредиту. Сума позики після підписання вами документа надходить на вашу карту протягом декількох хвилин.

До речі, якщо ви захочете знову взяти на все кредит, часу при його оформлення та отримання знадобиться значно менше – всього 5 хвилин.

Для цього вам потрібно буде зайти у свій особистий кабінет, вибрати потрібну суму, підтвердити ваші особисті дані, додавши банківську карту, куди яку плануєте отримати позику. Завершальний етап – підтвердження вашого наміри здійснити позику, після чого на ваш рахунок надійдуть гроші.

Як погасити кредит navse

Для того, щоб закрити борг перед компанією, можна скористатися кількома способами оплати, які вона пропонує:

  • оптимальний і дуже зручний (не виходячи з дому і в будь-який час) – за допомогою особистого кабінету, задіявши вашу банківську картку (Visa / MasterCard);
  • на сайті navse;
  • через термінали самообслуговування партнерів компанії;
  • переказавши гроші через банк, маючи при собі номер кредитного договору та реквізити компанії.

Як продовжити термін позики

На жаль, досить часто кредит не виходить погасити у визначений термін. Тому дуже важливо, щоб в організації, яку ви вибрали, була передбачена послуга продовження терміну користування позичкою.

Компанія “На все” таку послугу має. Причому термін дії позики продовжується «автоматом» в разі, якщо протягом розрахункового періоду вами була внесена сума, більша, ніж сама плата за користування позикою (але – не менше, ніж сам платіж).

Також компанія надає можливість оплатити позику частинами. Це можна здійснити, сплативши відсотки за користування кредитом і будь-яку суму від його тіла.

Про що не потрібно забувати

При всіх плюсах даного сервера: значний розмір позики при відносно невисоких відсотках, можливість пролонгування двомісячного терміну або оплати частинами і т. д., – не варто забувати про «зворотний бік медалі» спілкування з МФО.

Перш за все – про штрафні санкції, в яких ви можете «загрузнути», якщо вчасно не закриєте кредит.

В такому випадку вам буде нараховано штраф – 10% від початкового розміру позики за кожний факт прострочення платежу. Крім цього, ви можете бути втягнуті в процес примусового стягнення з вас боргу перед компанією. Тому радимо особливо не «розслаблятися», поки не погасите позику.

Хоча, звичайно, дана послуга – дуже до речі, коли не вистачає грошей на найнеобхідніші речі. І, в принципі, немає нічого страшного в тому, щоб скористатися короткостроковою позикою, якщо не забувати вчасно виконувати умови кредитора.

Де можна отримати додаткову інформацію

Детально про користування кредитом navse можна дізнатися, звернувшись на сайт сервера або зателефонувавши на номер: 044-333-52-22.

Додаткову інформацію та інші контактні дані можна отримати та на сайті нашого сервісу порівняння кредитів k24.com.ua. Крім цього, тут можна ознайомитися з відгуками про даного кредитора, залишивши свій коментар про досвід спілкування з ним, що буде корисно для інших користувачів.

Негативні відгуки не видаляються. Крім тих, які містять ненормативну лексику і образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “На Все”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем