НаДовго кредит

НаДовго кредит

Надовго (NaDovgo) – це сервіс, за допомогою якого можна отримати гроші на карту в короткі терміни. Для цього вам не знадобляться довідки про доходи. Взяти позику в цій компанії можна на термін від 1-го до 98-ми днів. Якщо ви звертаєтеся в компанію вперше, то зможете отримати від 600 до 10000 грн. При повторному зверненні та для постійних клієнтів доступні суми до 30 тисяч гривень. Процентна ставка – 2% в день.

Контакти НаДовго кредит

Сайтhttps://nadovgo.com.ua/
Адрес01032, м. Київ, ул. Саксаганського, 133-А
Номер+38 093 17 03 001
Emailinfo@sgroshi.com.ua

Додаткова інформація

Макс. сума

30000 грн

Термін

до 98 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

2% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

2% в день

Час видачі

до 15 хв

Вік

від 18 до 65 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

готівкою, онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

Надовго (NaDovgo) – це сервіс ТОВ «Споживчий центр», який призначений для оформлення та отримання кредиту в онлайн-режимі. Пропонований тут термін користування позикою – від 1-го до 98-ми днів.

Максимальна сума, на яку можна розраховувати постійним клієнтам, – 30 тисяч гривень, для «новачків» – від 600 до 10000 грн. Процентна ставка – 2% в день.

Сервіс працює цілодобово, без вихідних і святкових днів. Щоб оформити позику, будуть потрібні лише мобільний телефон, доступ до Інтернету і мінімум документів.

Як отримати кредит від nadovgo

Якщо ви є громадянином України, і ваш вік від 18-ти до 60-ти років, можна сміливо розраховувати на видачу кредиту даними МФО. Важливо: довідка про доходи, поручителі, заставу не потрібні. Інформація щодо вашої зайнятості також не потрібно.

Для того, щоб почати оформлення кредиту, потрібно надати:

  • паспорт (або ID-карту);
  • ідентифікаційний номер;
  • карту будь-якого українського банку, на яку буде здійснюватися переказ кредитних коштів.

З цим мінімумом на сервісному сайті необхідно вибрати потрібну вам суму (в межах ліміту), після чого уважно заповнити спеціальну анкету. У тому випадку, якщо кредит буде схвалений, вам запропонують ознайомитися з договором, а потім підписати його (якщо звичайно вас влаштовують його умови).

Зазвичай дана процедура займає близько 20-ти хвилин, після чого на вашу банківську карту перераховується заявлена ​​вами сума. При цьому на сервісі створюється особистий кабінет, де за бажанням та в будь-який зручний час можна отримати необхідну інформацію за вашим кредитом.

Як закрити кредит

Для того, щоб погасити позику, можна використовувати кілька способів, які пропонує даний сервіс:

  • через особистий кабінет, задіявши свою банківську карту;
  • через будь-який український банк або термінали самообслуговування, маючи при собі
  • реквізити компанії та номер кредитного договору;
  • через інтернет банкінг.

Плюси та мінуси кредитування від nadovgo

Як і у більшості фінансових організацій, що надають кредит онлайн, серед відомих переваг – це можливість отримати позику тоді, коли вам необхідні гроші, і в той час, який зручно саме вам.

Ще один вагомий плюс – відносно невисока процентна ставка при досить суттєвій сумі позики. Причому термін користування позикою можна продовжувати необмежену кількість разів, сплативши відсотки (за продовження). Також є можливість оплатити борг частинами.

Але є і недоліки – штрафні санкції, з якими зіткнетеся, якщо забудете вчасно оплачувати борг. У цьому випадку буде нараховуватися 1% від загальної суми за кожен день прострочення.

Також не варто забувати й про те, що перш ніж підписувати боргові зобов’язання, уважно вивчіть всі пункти кредитного договору. Така обережність позбавить надалі від неприємних сюрпризів.

Де можна отримати додаткову інформацію

Більш детальну інформацію про роботу сервісу і надання послуги кредитування можна отримати на сайті компанії, в тому числі й за номером телефону (093) 170-30-01.

Відповіді на питання, що цікавлять щодо позики від nadovgo й інші контактні дані компанії також можна знайти й на сайті нашого сервісу порівняння кредитів Creditloan.com.ua. Крім цього, тут є можливість переглянути відгуки про дану організацію, а також залишити свій коментар, який буде корисний для інших користувачів.

Негативні відгуки не видаляються. За винятком тих, які містять ненормативну лексику та образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Show reviews in all languages (6)

Будьте першим, хто залишив відгук “НаДовго кредит”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем