МайКредіт (MyCredit)

Кредит под 0,01%

МайКредіт (MyCredit)

MyCredit – сервіс, який входить в топ мікрокредитних організацій України. Його мета – швидко видати кредит онлайн навіть тим позичальникам, які мають погану кредитну історію. Заявки на отримання кредитів приймаються в режимі нон-стоп, без вихідних і перерв.

Сума кредиту варіюється від 100 до 15 000 грн, процентна ставка може змінюватися, виходячи з терміну користування кредитом. Самий максимальний термін кредиту становить 30 днів, а термін виплати 64 дні.

Контакти МайКредіт (MyCredit)

Сайтmycredit.ua
Адрес01010, г. Киев, площадь Арсенальная, дом 1-Б
Номер073 369 41 11;067 369 41 11;050 369 41 11
Emailsupport@mycredit.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

100 грн

Макс. сума

12000 грн

Перший кредит

6000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

0.01% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.6% в день

Час видачі

до 20 хв

Штрафы

2.7% в день

Вік

від18 до 70 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

MyCredit – сервіс, який входить в топ мікрокредитних організацій України. Його мета – швидко і якісно забезпечити грошову допомогу. Заявки на отримання кредитів приймаються в режимі нон-стоп, без вихідних і перерв.

Сума кредиту варіюється від 100 до 15 000 грн, процентна ставка може змінюватися, виходячи з терміну користування кредитом. Самий максимальний термін кредиту становить 30 днів, а термін виплати 64 дня.

Хто може отримати онлайн кредит?

Отримати позику в МайКредіт може будь-який повнолітній охочий, який має українське громадянство, а також надав всі необхідні документи та контакти.

Ще однією необхідною умовою є наявність телефону, для підтвердження реєстрації. Згодом ваш номер телефону стане логіном для того, щоб здійснювати вхід в особистий кабінет.

Як отримати гроші?

Щоб отримати позику, потрібно виконати кілька нескладних маніпуляцій:

  • На спеціальному калькуляторі, який знаходиться на сайті, вказати суму і дату погашення позики. На цьому ж етапі, важливо ввести промокод, якщо такий є.
  • Наступний етап – реєстрація. Тут важливо правильно ввести свої дані.
  • Створити особистий кабінет. У ньому ви зможете проводити будь-які маніпуляції з вашим кредитом, починаючи з послуги “пролонгація” і закінчуючи можливістю погасити кредит онлайн.
  • Далі потрібно заповнити анкету на отримання позики.
  • Ввести дані карти та трішки почекати, поки йде її перевірка.
  • І в кінці потрібно підтвердити свою згоду з умовами договору, після чого, отримати гроші на карту.

Як можна погасити кредит?

Щоб виплатити позику, можна скористатися кількома способами:

  • За допомогою терміналу самообслуговування.
  • Скориставшись інтернет-банкінгом.
  • Через особистий кабінет користувача.

Переваги та недоліки сервісу

Основними плюсами сервісу є можливість отримання кешбеку, при повному погашенні кредиту. Також радує відносна швидкість отримання грошей: середній термін оформлення заявки становить 15-20 хвилин. Також, приємно порадує відсутність прихованих платежів і комісій.

Негативними сторонами сервісу є все ті ж штрафні санкції, і не дуже приємні наслідки, якщо у вас утворилася прострочення.

Відгуки про сервіс зустрічаються найрізноманітніші. Позитивні стосуються швидкості роботи та мінімальної кількості потрібних для оформлення позики документів.

Негативні відгуки в основному про неприємне і досить нав’язливе ставлення до боржників. Також незадоволені клієнти радять вимагати від компанії офіційного документа про закриття кредиту, інакше можливі помилкові звинувачення, через збої в роботі системи.

Додаткова інформація

До трьох днів прострочення – діє грейс-період. Після закінчення даного терміну, починають діяти штрафні санкції: за кожен день прострочення нараховується пеня, яка складає 2,7% від суми кредиту за кожну добу прострочення. Але якщо кредит не погашений і не протривав протягом грейс-періода, то і перші три дні підсумовуються до прострочення.

Важливо уточнити, що правильну адресу МФО – mycredit ua, а не mycredit com., Будьте уважні при введенні адреси в пошуковику, щоб не потрапити до рук шахраїв.

Стежити за новинами компанії ви можете на її сторінці в Фейсбук, Інстаграм, Ютуб, телеграм і Вайбер. Щоб отримати відповіді на всі питання, можна зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайтах.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “МайКредіт (MyCredit)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем