Кредит под 0,01%

Money4you (МаніФою)

Money4you (Маніфою) – це мікрофінансова організація, яка дозволяє отримати від 500 до 7000 гривень на карту онлайн. Компанія приймає заявки цілодобово. Видає позики максимум на 30 днів. Якщо клієнт не встигає погасити заборгованість у встановлені терміни, то йому пропонується скористатися послугою пролонгації. Процентна ставка по кредиту становить 1,7% в день. Нові клієнти можуть отримати максимально 3000 гривень. Для них діє пільгова відсоткова ставка – всього 0,01% в день.

Контакти Money4you (МаніФою)

Сайтmoney4you.com.ua
Адрес03150, місто Київ, вулиця Казимира Малевича, буд. 87
Номер+380 44 223 93 44
Emailinfo@money4you.com.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

500 грн

Макс. сума

7000 грн

Перший кредит

3000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

0.01% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.7% в день

Час видачі

до 15 хв

Вік

від 21 до 65 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

Money4you (Маніфою) – це мікрофінансова організація, яка видає цілодобово короткострокові кредити онлайн на суму від 500 до 7000 гривень під 1,7% в день. Для нових клієнтів максимальна сума позики становить 3000 гривень при процентній ставці всього 0,01% в день (на період дії процентної акції).

Максимальний термін користування кредитом – 30 днів. Якщо не виходить вчасно його погасити – можна скористатися послугою пролонгації.

Умови отримання кредиту від мoney4you

Отримати позику від мані фою може будь-хто від 21 до 65 років. Довідки про доходи, заставу і поручителі при цьому не потрібні. Для оформлення приготуйте наступні документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • банківську карту, куди переведуть гроші після прийняття позитивного рішення про надання
  • кредиту мані фою.

Далі вам потрібно зайти на сайт організації, вибрати бажану суму (в межах кредитного ліміту), визначитися з терміном дії позики та натиснути на кнопку «Отримати позику».

Наступний крок – заповнення заявки, де необхідно вказати всю запитувану про вас інформацію  правдиво і правильно. Особливо, коли будете вводити паспортні дані, ІПН і реквізити діючої карти будь-якого українського банку. Для того, щоб карта без проблем пройшла верифікацію, на рахунку повинно бути не менше 2-х гривень, які на кілька хвилин заблокують під час перевірки.

При позитивному рішенні про видачу кредиту, вам нададуть договір для ознайомлення, який в разі вашої згоди необхідно підписати, після чого на вашу карту будуть перераховані гроші. В цілому, час обробки заявки та прийняття рішення організації займає не більше 20-ти хвилин.

Всю інформацію про свій займ можна побачити в особистому кабінеті або заглянувши на е-мейл.
Трапляється, що заявка на видачу кредиту може піддатися додатковій перевірці. В цьому випадку рішення про видачу кредиту приймається в робочий час – з 9.00 до 20.00.

Як оплатити кредит мoney4you

Погасити займ можна декількома способами:

  • найзручніший – через особистий кабінет: натиснути кнопку «Погасити кредит» і ввести реквізити своєї картки в спеціальному «вікні»;
  • через касу банку;
  • через інтернет банкінг;
  • через термінали самообслуговування.

При цьому зверніть увагу на те, що в разі оплати боргу через банк або термінали необхідно буде вказати реквізити компанії, а також – призначення платежу: свої ПІБ та номер договору.

Про що потрібно пам’ятати, користуючись кредитом мані фою

Плюс: для постійних клієнтів максимальна сума позики може скласти до 12 тисяч гривень. Правда, при цьому дещо зростуть відсотки за користування кредитом.

Мінус: для нових клієнтів передбачена досить низька процентна ставка. Але вона дійсна тільки 10 днів! Далі відсотки будуть нараховуватися на загальних з постійними клієнтами умовах. Не забувайте про це, якщо не хочете мати неприємних сюрпризів.

Також настійно радимо бути гранично уважними при вивченні кредитного договору, вникаючи в його умови, права, зобов’язання сторін і т. д.

Як пролонгувати позику

У тому випадку, якщо у вас немає можливості своєчасно погасити кредит, можна скористатися послугою його пролонгації. Її можна активувати через особистий кабінет, вибравши розділ «Кредити» і натиснувши на кнопку пролонгування позики. Після цього необхідно буде визначитися з терміном користування і підписати додаткову угоду. Виконавши цю процедуру, ви спокійно зможете користуватися кредитом ще максимум 30 днів, не боячись штрафних санкцій.

Де можна отримати додаткову інформацію?

Детальну інформацію можна знайти на сайті мoney4you або зателефонувавши за номером телефону 800330024. Додаткову інформацію та інші контактні дані також можна отримати та на сайті нашого сервісу порівняння кредитів k24.com.ua. Крім цього, тут є можливість познайомитися з відгуками про цю організацію, а також написати свій коментар, який буде корисний для інших користувачів.

Негативні відгуки не видаляються. За винятком тих, які містять нецензурні слова та образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Money4you (МаніФою)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем