MisterCash (МістерКеш)

Кредит под 0,01%

MisterCash (МістерКеш)

MisterCash (МістерКеш) – це мікрофінансова організація, яка видає кредити на карту онлайн. У цій компанії ви можете взяти до 15 тисяч гривень. Для нових користувачів максимальна сума складе 4 тисяч гривень. При цьому процентна ставка для постійних клієнтів складає 1,8% в день, а для нових – 0,01%. Оптимальний термін користування позикою – до 30-ти днів.

Контакти MisterCash (МістерКеш)

Сайтmistercash.ua
Адрес01024, м.Київ, вул. Басейна, будинок 6
Номер800750584
Emailhelp@mistercash.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

500 грн

Макс. сума

15000 грн

Перший кредит

4000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

0.01% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.65% в день

Час видачі

до 10 хв

Вік

від 20 до 65 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

MisterCash (МістерКеш) – це мікрофінансова організація, яка належить компанії «Еквіфін Україна» і спеціалізується на видачі короткострокових онлайн кредитів. Цілодобово. Без вихідних і святкових днів.

Сума позики варіюється в районі 15 тисяч гривень, що дуже непогано для більшого «обхвату» вирішення фінансових проблем. Максимальний розмір першої позики – до 4000 гривень. При цьому процентна ставка для постійних клієнтів складає 1,8% в день, а для нових – 0,01%.

Оптимальний термін користування позикою – до 30-ти днів. У разі, якщо позику не виходить погасити вчасно, є можливість скористатися послугою пролонгації.

Як взяти кредит мisterсash

Отримати кредит від містеркеш може будь-яка людина у віці від 20-ти до 65-ти років, яка має громадянство України. Для цього не потрібно надавати довідки про доходи, вносити заставу і залучати поручителів. Тільки ви, ваш телефон і вільний доступ до Інтернету. А також кілька документів:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • діюча карта будь-якого банку України, на яку надійдуть гроші після схвалення кредиту.

Маючи все це в наявності, можна приступити до оформлення отримання позики від мister. Для цього потрібно зайти на сайт організації та за допомогою кредитного калькулятора вибрати потрібну вам суму, термін дії позикою і натиснути на кнопку «Отримати кредит».

Після цього необхідно буде заповнити спеціальну анкету. У ній потрібно вказати дані свого паспорта, ІПН і банківської карти.

Важливий момент: анкета повинна бути заповнена без помилок і містити достовірну інформацію про вас. В іншому випадку, після відповідної перевірки, кредит ви не отримаєте.

Коли кредитор прийме рішення щодо видачі вам позики (зазвичай це відбувається протягом 10-ти хвилин), ви отримаєте повідомлення на пошту або на свій телефон. Статус заявки продублюйте і в вашому особистому кабінеті. У тому випадку, якщо він буде схвалений, вам запропонують підписати договір, який ми радимо вивчити дуже уважно. Після підписання документа на ваш особистий рахунок надійде потрібна вам сума.

Якщо ви вже раніше користувалися послугою кеша, то заявка на отримання позики оформляється через особистий кабінет протягом декількох хвилин.

Як закрити борг перед мister

Для погашення позики від кеш можна використовувати будь-який зі зручних і вигідних вам способів, представлених кредитором:

  • через особистий кабінет – на сайті організації, скориставшись своєю банківською картою (Visa / MasterCard), причому зробити це можна в будь-який час;
  • через термінали самообслуговування EasyPay;
  • через касу будь-якого українського банку або через Інтернет-банкінг, вказавши повні реквізити кредитора, які вказані в договорі, а також – в призначенні платежу – свої ІПН і номер договору;
  • через сайти pogashay.com.ua, easypay.ua.

Як пролонгувати позику

Трапляється так, що ви не встигаєте погасити позику в призначений час. Для того, щоб не наростити собі зайвих відсотків у вигляді штрафних санкцій і не мати неприємностей, – скористайтеся послугою пролонгації, яку надає сash.

Зробити це необхідно, поки діє договір. І як можна раніше. Також зверніть увагу на те, що оплата даної послуги недоступна через касу банку або за допомогою банківського переказу. У тому випадку, якщо за вашим кредитом діє автопролонгація 21 день і більше, то послуга пролонгації також буде недоступна – ви зможете закрити лише борг.

Пролонгувати кредит можна за допомогою:

  • особистого кабінету – в будь-який час доби та дня тижня;
  • через термінали самообслуговування EasyPay
  • через сайти pogashay.com.ua, easypay.ua

Плюси та мінуси кредитування від містеркеш

Серед очевидних плюсів користування послугою даної МФО – можливість отримати істотну суму при відносно невисокій процентній ставці. При цьому можна підстрахувати свій займ послугою пролонгації.

Разом з тим, не варто забувати й «підводні камені», які ховаються за можливістю скористатися низькою процентною ставкою новим клієнтам. Тому як дана ставка є акційною і діє певна кількість днів, за терміном закінчення яких потрібно уважно стежити, щоб вчасно погасити борг. Якщо цього не зробити, доведеться оплачувати відсотки за своїм кредитом на загальних умовах – 1,8% в день за весь час користування позикою.

Але і це ще не все: після закінчення терміну користування позикою, обумовленого в договорі, за кожний наступний день прострочення вам буде нараховуватися до 4% в день.

Зрозуміло, що неприємностей можна уникнути, якщо вчасно оплачувати свій кредит, а також детально вивчати кредитний документи, перш ніж їх підписувати.

Де можна отримати додаткову інформацію

Більш докладно про користування кредитом кеш можна дізнатися, звернувшись на сайт організації, яка також надає можливість спілкування в чаті або по телефону за номером 800 750 584.

Додаткову інформацію та інші контактні дані можна отримати й на сайті нашого сервісу порівняння кредитів k24.com.ua. Крім цього, тут є можливість ознайомитися з відгуками про даного кредитора, залишивши свій коментар про досвід спілкування з містеркеш, що буде корисно для інших користувачів.

Негативні відгуки не видаляються. За винятком тих, які містять ненормативну лексику та образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “MisterCash (МістерКеш)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем