Містер Мані (Mister Money)

Містер Мані (Mister Money)

Містер Мані (Mister Money) – це мікрофінансова організація, яка може видати онлайн кредит на картку будь-якого банку, який працює на території України. В організації можна отримати від 100 до 5000 гривень. Для тих, хто звертається вперше – максимально доступна сума становить 3000 гривень. Процентна ставка для нових клієнтів складає 1,7% в день. Для тих, хто звертається повторно – 1,3%.

 

Контакти Містер Мані (Mister Money)

Сайтmrmoney.com.ua
Адрес03067, г.Киев, бульвар Вацлава Гавела, 4
Номер0(800)750-395
Emailinfo@mrmoney.com.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

100 грн

Макс. сума

5000 грн

Перший кредит

5000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

2% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

2% в день

Час видачі

до 15 хв

Вік

від18 до 70 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Опис

Містер Мані (Mister Money) – це мікрофінансова організація, яка видає кредити в онлайн-режимі. Мінімальна сума позики – 100 гривень, максимальна – 5000 гривень (для «новачків» – до 3000 гривень). Процентна ставка для нових клієнтів відносно невисока – 1,7% в день. Для тих, хто звертається повторно – 1,3%.

Кредит видається терміном до 30-ти днів. Якщо немає можливості вчасно сплатити позику, то її можна пролонгувати.

Що потрібно для отримання кредиту від містер мані

Для того, щоб скористатися послугою даної організації, необхідно мати громадянство України та вік від 17-ти до 70-ти років. При цьому від вас не вимагатимуть довідки про доходи, застави, поруки.

Перед тим, як приступити до заповнення анкети, приготуйте особисті документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • карту українського банку, на яку вам перерахують гроші після схвалення кредиту.

Далі необхідно зайти в особистий кабінет, придумати свій логін і пароль для наступного входу. Ввести номер мобільного телефону, на який прийде код підтвердження.

За допомогою кредитного калькулятора, який діє на сайті, вибираєте потрібну вам суму (в межах кредитного ліміту). А також термін користування кредитом (до 30-ти днів). На ваш запит система моментально видає інформацію про те, скільки грошей необхідно віддати банку і коли.

Після цього потрібно буде заповнити анкету, внісши в неї інформацію про себе. А також дані паспорта та ідентифікаційного номера.

Останній «штрих» – введення номеру своєї банківської картки та подальша її верифікація на сторінці платіжного банківського сервісу, куди вас перенаправить система.

Рішення про видачу позики приймається майже миттєво – його можна побачити в особистому кабінеті відразу після того, як заповните анкету. У разі, якщо воно позитивне, вам запропонують ознайомитися з договором і офертою.

Після підписання договору на ваш рахунок переводяться гроші.

До речі, інформацію про кредит можна отримати в особистому кабінеті в будь-який час. Крім цього система сама нагадає вам про своєчасне погашення боргу. За 3 дні до закінчення терміну позики ви будете отримувати повідомлення на е-мейл і на свій телефон.

Як погасити кредит від мister?

Для погашення позики передбачено декілька способів:

  • найоптимальніший – через особистий кабінет: вибрати потрібний пункт, ввести номер карти, з якої буде списуватися сума (в цьому випадку кредит закривається онлайн за кілька хвилин);
  • через сайт мoney, в розділі «види оплати», ввівши номер договору і сплативши борг будь-якою картою банку;
  • у відділеннях банків, вказавши реквізити організації: ЄДРПОУ 40660160, р/р UA 68 300346 +0000026502015460401 в АТ «Альфа-Банк», а також призначення платежу. Для прикладу – «погашення кредиту Іванова Івана Івановича, ІПН 1234576098, номер договору 13255»);
  • через термінали самообслуговування (також вказавши реквізити організації та призначення платежу).

Як пролонгувати кредит?

Підключити послугу пролонгації позики ви зможете в особистому кабінеті за 5 днів до закінчення терміну користування кредитом. Для цього необхідно сплатити відсотки, які «набігли» під час даного користування. До речі, при пролонгації процентна ставка не збільшується.

На що слід звернути увагу?

Перш ніж приступити до оформлення заявки на кредит від мoney, уважно вивчіть правила кредитування і зразок договору, які надані на сайті організації. Пам’ятайте, що в разі затримки погашення позики вас чекають штрафні санкції.

Також зверніть увагу на те, що служба підтримки мані доступна тільки в робочі дні (Пн. – Пт.), З 10.00 до 19.00. При цьому сам сервіс кредитування працює цілодобово, без вихідних.

Де можна дізнатися додаткову інформацію?

Детальну інформацію можна знайти на сайті містер мані або зв’язавшись з сервісом за номером 0 (800) 750-395. Додаткову інформацію та інші контактні дані ви можете отримати й на сайті нашого сервісу порівняння кредитів k24.com.ua. Крім цього, тут є можливість переглянути відгуки про дану організацію, а також залишити свій коментар, який буде корисний для інших користувачів.

Негативні відгуки не видаляються. За винятком тих, які містять ненормативну лексику та особисті образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Містер Мані (Mister Money)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем