КУМО (KUMO)

KUMO (Кумо) – це дочірній сервіс компанії «Фінансова компанія« ІРБІС ». З його допомогою можна швидко отримати короткостроковий кредит на суму від 2 тисяч до 10 тисяч гривень. Максимальний термін на який ви можете позичити гроші – 30 днів. Процентна ставка для нових клієнтів становить 1,25%, для постійних – від 1,25 до 2,5%.

Контакти КУМО (KUMO)

Сайтkumo.com.ua
Адресм.Київ, вул. Володимирська, 82г
Номер+38 (044) 223 13 82
Emailinfo@kumo.com.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

500 грн

Макс. сума

10 000 грн

Перший кредит

3000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

1.25% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

від 1,25% до 2,5% в день

Час видачі

до 10 хв

Вік

від 18 до 65 років

Время обработки заказов

Пн.-Пт. з 07:00 до 18:00

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

KUMO (Кумо) – це сервіс ТОВ «Фінансова компанія« ІРБІС», за допомогою якого можна досить швидко і зручно оформити короткостроковий кредит на суму від 2000 до 10000 гривень. Максимальний термін користування позикою – 30 днів. Процентна ставка для нових клієнтів становить 1,25%, для постійних – від 1,25 до 2,5%.

Даний сервіс працює в режимі онлайн, що дозволяє отримати позику в будь-який час доби. Для цього необхідно лише мати при собі мобільний телефон і доступ до Інтернету.

Як оформити kumo кредит

Для отримання позики в даній компанії необхідно мати громадянство України та вік від 18-ти до 65-ти років. При цьому додаткової довідки про ваші доходи не потрібно. Ви можете бути офіційно працевлаштовані або студентом, знаходитися в декретній відпустці або на пенсії. Наявність поручителів або надання застави також не потрібно.

Кількість документів, необхідних для оформлення позики, – мінімальне:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • банківська карта, на яку вам прийдуть гроші, як тільки буде прийнято позитивне рішення про видачу позики.

Далі приступаємо до оформлення позики від kumo: заходимо офіційний сайт компанії, вибираємо за допомогою сервісного калькулятора потрібну суму, термін користування позикою і натискаємо на спеціальну кнопку «Отримати кредит». Даний калькулятор зручний тим, що при виборі суми позики миттєво висвічується інформація щодо загального розміру кредиту, остаточної дати його повернення і «набіглі» відсотків за час користування.

Після цього потрібно уважно заповнити заявку, надавши максимально правдиві дані про себе. Паралельно створюється особистий кабінет, де є можливість відстежувати в майбутньому необхідну інформацію по кредиту.

Також буде потрібно ознайомитися з умовами кредитного договору і підтвердити свою банківську карту. Саме оформлення кредиту зазвичай займає не більше 10-ти хвилин.

У тому випадку, якщо ваша заявка на отримання позики схвалена, вам прийде смс-повідомлення для підписання договору. Якщо вас все влаштовує і ви підписуєте документ, на ваш рахунок майже відразу надходить запитувана сума.

Як погасити Кумо кредит

Для повернення кредитного боргу компанією передбачено кілька варіантів:

  • найзручніший і швидкий – за допомогою особистого кабінету і тієї карти банку, яка була вказана в заявці;
  • через термінали самообслуговування, маючи при собі реквізити компанії та номер кредитного договору, а також через інтернет банкінг.

Плюси та мінуси кредиту від KUMO

Основна перевага даної мікрофінансової організації, як і подібних їй МФО, які займаються видачею короткострокових кредитів, – можливість отримання оптимальної суми в режимі онлайн і під відносно невисокі відсотки.

Ще один важливий фактор – відсутність вимоги до наявності додаткових документів і умов, які передбачені у звичайних банках.

З очевидних мінусів – штрафні санкції, з «допомогою» яких ви маєте ризик наростити новий борг.

Щоб цього не сталося, не забувайте своєчасно «гасити» відсотки та сам кредит.

На той випадок, якщо виникла скрутна фінансова ситуація, а час повернення позики «піджимає», на сервісі kumo можна скористатися функцією пролонгації договору.

Для цього потрібно увійти в особистий кабінет, вибрати кількість днів (на які подовжується термін дії позики), прийняти договірні умови та сплатити проценти.

Важливо пам’ятати ще про один момент: завжди уважно вивчайте умови договору перед тим, як поставити під ним підпис.

Де можна отримати додаткову інформацію

Всі цікаві для вас питання щодо надання послуги кредитування даної МФО можна отримати на сайті компанії kumo.com.ua. У тому числі й за номером «гарячої лінії»: 044 223 13 82 (безкоштовно по Україні).

Додаткову інформацію та інші контактні дані ви можете отримати й на сайті нашого сервісу порівняння кредитів Creditloan.com.ua. Крім цього, тут є можливість переглянути відгуки про дану організацію. А також залишити свій коментар, який буде корисний для інших користувачів.

Негативні відгуки не видаляються. Крім тих, які містять ненормативну лексику та образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “КУМО (KUMO)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем