КредоБанк (KredoBank)

Вхід в особистий кабінет, умови, відгуки клієнтів

КредоБанк (KredoBank)

Kredobank – це один з перших комерційних банків на території України. Зараз власником банку є польський банк PKO Bank Polskі SA. Банк пропонує вигідні кредитні лінії до 500 тисяч гривень для бізнесу і приватних осіб. Вік позичальника повинен бути від 21 до 75 років.

Контакти КредоБанк (KredoBank)

Додаткова інформація

Мін. сума

1000 грн

Макс. сума

500000 грн

Перший кредит

500000 грн

Термін

від 6 до 60 місяців

Відсоткова ставка для нових клієнтів

від 35% до 55% в рік

Відсоткова ставка при повторному зверненні

від 1% до 3% в день

Час видачі

до 15 хв

Вік

від 21 до 65 років

Время обработки заказов

Пн – Пт: 09:00 – 18:00; Сб – Нд: Вихідний

Спосіб отримання

готівкою, онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Опис

Загальні відомості про компанію

Kredobank – це один з перших комерційних банків на території України. Зараз акціонером банку є польський банк PKO Bank Polskі SA, що безсумнівно гарантує європейську якість обслуговування. У сфері кредитування фізичних і юридичних осіб kredo bank завжди був і залишається на лідируючих позиціях.

Так, Національний банк України вніс організацію до переліку системно важливих банків. Компанія постійно використовує нові банківські технології та впроваджує європейські стандарти якості обслуговування клієнтів в українську банківську сферу. Банк пропонує вигідні кредитні лінії до 500 000 гривень. При цьому фахівці компанії підбирають індивідуальні умови під будь-якого клієнта.

Зокрема існують варіанти позик без довідок про доходи, під заставу рухомого і нерухомого майна, а також можливість страхування ризиків несвоєчасної оплати за позикою. Банк пропонує кредити готівкою, іпотечні кредити, кредити на покупку авто, ліміти кредитування та інші програми.

Хто може оформити позику

Щоб оформити позику в kredobank клієнт повинен відповідати ряду вимог:

 • вік від 21 до 75 років;
 • наявність паспорта громадянина України з пропискою, а також індивідуального податкового номера;
 • в разі отримання кредитних коштів більше 50 000 гривень потрібні документи що підтверджують наявність трудового стажу, довідка про доходи, довідка з Пенсійного фонду;
 • ряд додаткових документів потрібно надати в разі отримання іпотечної позики (є можливість купити житло на первинному або вторинному ринку), кредиту під заставу авто (технічний паспорт і страховий поліс);
 • доступ до мережі інтернет, активний номер телефону в разі отримання кредиту онлайн.

Порядок оформлення позики

Оформлення позики відбувається двома основними шляхами: через звернення безпосередньо до відділення банку або онлайн.

Для отримання кредиту в відділенні банку зверніться до працівника філії або представництва, який надасть вам консультацію. Спеціаліст пояснить які потрібні документи, яку суму банк може надати саме вам. Рішення по отриманню кредиту приймається максимально швидко, без довгих очікувань.

Клієнт також може замовити кредит через веб-сайт. Для цього потрібно заповнити спеціальну заявку, в якій вказати ПІБ, номер телефону, дату народження, ІПН, місце роботи, адреса електронної пошти. Такі кредити відповідають критеріям мікропозик. Реальна річна процентна ставка складе від 41 до 89%, термін – від 6 до 60 місяців.

Повернення коштів

Повернення коштів відбувається будь-яким зручним для клієнта способом. Серед них найбільш вигідними та зручними є:

 • через касу kredobank або інших банків за реквізитами;
 • через термінали самообслуговування АТ «Кредобанк» за номером рахунку або договору;
 • через інтернет-банкінг KredoDirect;
 • через Платіжний портал за посиланням https://kredobank.com.ua/internet-banking/platizhnyi-portal;
 • через термінали і сайти сервісів Сity24, EasyPay, iPay.ua – кошти зараховуються протягом 2 – 3-х днів. Крім цього існують додаткові комісії;
 • через термінали самообслуговування IBOX – платежі приймаються цілодобово без вихідних.

Переваги й недоліки

Безсумнівно плюсами звернення в kredobank є прозорі та зрозумілі умови отримання кредиту, можливість отримання позики онлайн, велика кількість кредитних програм, можливість отримання кредиту готівкою або на картку до 500 000 гривень, а також величезний вибір способів повернення грошових коштів.

Серед недоліків слід відзначити необхідність звертатися до відділення банку за отриманням більшості з програм позик, неможливість отримання кредиту особам до 21 року. Крім того, клієнт повинен надавати довідки про доходи і з місця роботи для отримання кредитів більше 50 тисяч гривень.

Додаткові дані

На час карантину банк не нараховує штрафи та пеню за прострочені платежі за споживчими кредитами. Разом з цим компанія попереджає позичальників про їх обов’язки виплачувати позику та інші платежі по кредиту.

Клієнти банку також можуть взяти участь в програмі реструктуризації кредитної заборгованості та мотиваційної знижки для позичальника.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “КредоБанк (KredoBank)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем