Kreditmarket

Вхід в особистий кабінет, умови, відгуки клієнтів

Kreditmarket

Kreditmarket – це мікрофінансова компанія, яка видає кредити на карту приватним особам і юридичним особам. Торгова марка компанії належить ТОВ «Фінансова компанія «Центр фінансових рішень».

Сума наданого кредиту становить від 1 тисячі до 500 тисяч гривень. Терміни кредиту – від 12 до 60 місяців. Для отримання мінімальних сум потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ви хочете взяти кредит для бізнесу, то потрібно буде надати свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності та декларація про доходи за 2 останні квартали.

Контакти Kreditmarket

Додаткова інформація

Мін. сума

1000 грн

Макс. сума

500000 грн

Перший кредит

500000 грн

Термін

від 12 до 60 місяців

Відсоткова ставка для нових клієнтів

3% в месяц

Відсоткова ставка при повторному зверненні

3% в місяць

Час видачі

до 15 хв

Вік

від 21 до 65 років

Время обработки заказов

Пн – Пт: 09:00 – 18:00; Сб – Нд: Вихідний

Спосіб отримання

готівкою, онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Опис

Загальні відомості про компанію

Kreditmarket – це торгова марка Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Центр фінансових рішень». Мікрофінансова організація надає послуги кредитування на території України на підставі ліцензії, виданої Нацкомфінпослуг України. Всі договори по кредиту мають однакові істотні умови та реалізуються через величезну мережу пунктів продажу та відділень «Кредит Маркет».

Компанія заявляє про свою спрямованості на клієнта. Також вони обіцяють прозорі, максимально вигідні та індивідуалізовані умови для кожного клієнта, в тому числі можливість самостійного вибору дати щомісячних платежів за договором. Постійні клієнти отримують позики на більш вигідних умовах.

Зв’язок з клієнтом забезпечує гаряча лінія сервісу. Крім того відділення «Кредит Маркет» розміщені по всій території України, у великих і маленьких містах. Компанія надає грошові кошти готівкою на різні цілі. На сайті є зручний калькулятор для розрахунку щомісячних платежів і умов позики.

Хто може оформити позику

Вимоги до позичальника різняться в залежності від виду кредиту:

  • кредит на покупку товарів і техніки можна оформити з 21 року, тоді як позику готівкою можна отримати тільки з 23 років, надавши при цьому довідку про доходи.
  • Максимальний вік – 70 років;
  • документи – дійсний паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. У більшості випадків також слід надати довідку про доходи для підтвердження платоспроможності (крім споживчої позики).
  • мобільний телефон з активною сім-картою;
  • доступ до інтернету – в разі оформлення позики через сайт компанії.

Якщо ви отримуєте кредит для бізнесу приготуйте свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності та декларація про доходи за 2 останні квартали.

Пенсіонери також повинні надати пенсійне посвідчення і довідку про розмір пенсії. При отриманні кредиту під заставу авто від вас зажадають техпаспорт і страховий поліс на авто.

Порядок оформлення позики

Отримання позики дуже просте. Можна звернутися в одне з відділень МФО або отримати кредит онлайн. На сайті можна розрахувати кредитні умови за допомогою спеціального калькулятора. Після цього просто залиште заявку, де потрібно вказати ПІБ, адресу електронної пошти, паспортні дані та ІПН. Після заповнення заявки і її відправки чекайте дзвінка фахівця організації (до 10 хвилин). Він надасть вам повну консультацію за кредитними умовами та підкаже найбільш оптимальний варіант кредитування саме для вас.

Повернення коштів

Погашення позики здійснюється щомісяця за узгодженим з клієнтом графіком платежів. Серед способів оплати найбільш оптимальними є:

  • оплата готівкою через термінали, які знаходяться у відділеннях МФО;
  • оплата готівкою через будь-які термінали самообслуговування за встановленими реквізитами;
  • безготівкова online-оплата через інтернет;
  • оплата у відділеннях банків.

Залишок боргу клієнта завжди можна дізнатися в Особистому кабінеті або просто за номером телефону гарячої лінії.

Переваги й недоліки

Серед плюсів “Кредит Маркет” слід відзначити великий вибір кредитних програм, відносно невелика для МФО реальна річна процентна ставка, можливість отримання кредиту як у відділеннях, так і онлайн.

Разом з цим існують деякі мінуси, серед яких слід відзначити необхідність надання довідки про доходи в більшості кредитних програм, а також відсутність короткострокового кредитування до одного року.

Додаткові дані

Сума наданого кредиту становить від 1 тисячі до 500 тисяч гривень. Терміни кредиту – від 12 до 60 місяців. Організація обіцяє процентну ставку від 65 до 81 відсотка річних.

У разі несвоєчасної оплати до клієнта можуть застосувати штраф (його сума коливається від 100 до 350 гривень щомісяця), пеню за кожен день прострочення.

МФО пропонує також можливість дострокового погашення кредиту без оплати інших будь-яких додаткових комісій або платежів.

Для постійних клієнтів, які здійснюють своєчасну оплату за договором, організація обіцяє найбільш вигідні умови, зокрема зниження процентної ставки.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Kreditmarket”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем