Kredit1 (Credit1)

Kredit1 (Credit1) – це кредиторський сервіс, за допомогою якого можна швидко і зручно отримати короткостроковий кредит на карту в режимі онлайн. Термін користування позикою становить від одного до 30-ти днів. В цій компанії є можливість отримати до 25 тисяч гривень. Відсоткова ставка – 3,9% за кожен день користування позикою.

Контакти Kredit1 (Credit1)

Сайтhttps://kredit1.com.ua/
Адрес03035, м.Київ, вул. Сурикова, будинок 3, корпус 8Б
Номер+38 044 374 15 21
Emailceo@kredit1.com.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

100 грн

Макс. сума

25000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

1.9% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.9% в день

Час видачі

до 10 хв

Вік

від 18 до 65 років

Время обработки заказов

Пн-Пт: з 9-00 до 21-00; Сб-Нд: вихідні

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

Kredit1 (Credit1) – спеціальний сервіс, який допоможе досить швидко і зручно отримати короткостроковий кредит в режимі онлайн. Цілодобово, в будь-який день року.

Термін користування позикою – від одного до 30-ти днів. Сума, на яку можна оформити кредит, досить велика, – до 25 тисяч гривень. Відсоткова ставка – 3,9% за кожен день користування позикою.

Все, що потрібно для того, щоб зв’язатися з даним сервісом – наявність мобільного телефону і вільний доступ до Інтернету.

Як отримати позику від кredit1

Скористатися послугою даного сервісу може будь-хто, який має громадянство України, а також вік від 18-ти років. При цьому не важливо, чи маєте ви офіційне працевлаштування чи ні, перебуваєте в декретній відпустці або на пенсії. При оформленні позики на сервісі кредит 1 цієї статті не потрібна довідка про доходи, наявність поручителя або надання застави. Позичальником може стати навіть той, хто має не дуже хорошу кредитну історію.

Для оформлення позики необхідно надати лише кілька документів:

  • паспорт (або ID-карту);
  • ідентифікаційний номер;
  • карту будь-якого українського банку, на яку буде здійснюватися переказ кредитних коштів.

З цим мінімумом на сайті МФО кредит 1 за допомогою спеціального калькулятора необхідно вибрати потрібну вам суму, термін користування позикою і натиснути на кнопку «Отримати кредит».

Далі потрібно заповнити спеціальну форму заявки на отримання позики та ознайомитися з умовами кредитного договору.

Підписати документ можна буде за допомогою СМС-коду, який прийде на номер вашого мобільного телефону.

Після підписання договору очікувана кредитна сума відразу буде перерахована на ваш рахунок в банку.

Вся процедура, від початку оформлення і до перерахування грошей на карту, займає не більше 15-ти хвилин.

Паралельно створюється особистий кабінет, де ви зможете відстежувати всю необхідну інформацію по вашому займу.

Як погасити позику в ван кредит

Для погашення позики передбачено кілька варіантів:

  • самий зручний і швидкий – за допомогою особистого кабінету, задіявши свою банківську карту;
  • через будь-який український банк, термінали самообслуговування і Приват24 – із зазначенням реквізитів компанії, а також свого ІПН, номера договору в призначенні платежу.

Переваги та недоліки кредит ван

Найбільший плюс даного сервісу – можливість оформлення кредиту на суму, яка надає досить великі фінансові можливості. При цьому процентна ставка – відносно невисока в порівнянні з тією, під яку видають кредити в банках.

Ще одна перевага – можливість пролонгувати термін користування кредитом в тому випадку, якщо ви не встигаєте, або не в змозі своєчасно його погасити. Для підключення даної послуги досить зайти в особистий кабінет і оплатити відсотки, що набігли за дні користування позикою.

Важливо, що дана компанія працює досить прозоро: всі дані щодо вартості, умов користування позикою розписані на сайті до найдрібніших подробиць.

Серед мінусів – все ті ж штрафні санкції, які присутні в будь-якій з мікрофінансових організацій. Тому для того, щоб не загрузнути в борговій «ямі», вчасно сплачуйте позику. А ще – уважно читайте кредитний договір, перед тим як ставити під ним підпис.

Де можна отримати додаткову інформацію про ван кредит

Більш детальну інформацію про роботу сервісу і надання послуги кредитування можна отримати на сайті компанії, в тому числі й за номером телефону (044) 374-15-21 (безкоштовні дзвінки по Україні).

Контактні дані компанії також можна знайти й на сайті нашого сервісу порівняння кредитів Creditloan.com.ua. Крім цього тут є можливість переглянути відгуки про дану організацію, а також залишити свій коментар, який буде корисний для інших користувачів.

Негативні відгуки не видаляються. За винятком тих, які містять ненормативну лексику та образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Show reviews in all languages (6)

Будьте першим, хто залишив відгук “Kredit1 (Credit1)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем