Forward Bank (Форвард Банк)

Forward Bank (Форвард Банк)

Forward Bank (Форвард Банк) – комерційний український банк, який працює на ринку фінансових послуг понад 14 років. Є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Незалежної асоціації банків України. Орієнтований на роботу з приватними особами, але також має продукти для юридичних осіб. Надає такі послуги як онлайн-банкінг, кредитування, депозити, оформлення та обслуговування карт.

Контакти Forward Bank (Форвард Банк)

Сайтiforms.forward-bank.com
Адрес01032, г Киев, ул. Саксаганского, 105
Номер800300880
Email0800300880@forward-bank.com

Додаткова інформація

Термін

до 36 місяців

Відсоткова ставка для нових клієнтів

2.39%

Відсоткова ставка при повторному зверненні

3.99%

Час видачі

до 30 хв

Вік

від 23 до 69 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

готівкою, онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

Загальні відомості про установу

Форвард Банк – це банк, який вже понад 14 років надає послуги приватним особам, в тому числі й кредитні послуги. Банк залучає клієнтів європейськими стандартами якості послуг, інноваційними продуктами та новим підходом до якості послуг. Установа має високий кредитний рейтинг і рейтинг депозитів.

Вона має банківську ліцензію, і зареєстрована в Реєстрі юридичних осіб. Банк надає широкий спектр кредитних послуг. Кредити видаються готівкою на будь-які цілі або позики для придбання товарів і послуг. Крім того існують кредитні карти. Інформація про клієнтів є банківською таємницею і може передаватися тільки якщо це передбачено законодавством України. Банк має велику кількість кредитних програм з різними умовами, що безсумнівно відрізняє його від інших МФО. Така кількість програм дозволить підібрати найбільш вигідні умови для будь-якого клієнта.

Хто може оформити позику

Банк висуває цілком стандартні для банку вимоги до позичальника. Різні кредитні програми припускають різні умови для клієнта:

  • вік – мінімальний вік позичальника становить 21 рік (за споживчими кредитами). Для отримання позики грошей готівкою мінімальний вік становить 23 роки. Максимальний вік становить 74 роки;
  • громадянство або резидентство України – підтверджується паспортом або іншим посвідчує особу документом. Необхідний також ідентифікаційний код клієнта;
  • наявність доступу до інтернету, мобільного телефону і карти банку – потрібні в разі отримання кредиту готівкою за програмами “КОКО КЕШ”. Оформлення позики відбувається через сайт банку, а гроші перераховуються на карту клієнта.
  • пенсійне посвідчення, довідка про доходи за останні 6 місяців – для отримання окремих видів позик, в тому числі кредитів на суму більше 75 тис. гривень.

Для отримання позики не потрібно шукати поручителів або майна для передачі під заставу.

Порядок оформлення позики

Порядок оформлення позики відрізняється в залежності від кредитної програми.

Так, для оформлення кредиту готівкою вам потрібно заповнити просту заявку на сайті сервісу. Після цього потрібно завантажити фото паспорта та індивідуального номера платника податків на сайт (в разі, якщо клієнт не хоче відвідувати відділення банку). Після отримання дзвінка від співробітника банку про надання позики, клієнт може підписати договір або у відділенні банку, або вдома (кур’єр привезе вам його). Гроші клієнт отримає на свій рахунок.

Кредити готівкою надаються на термін від 6 місяців до 5 років з річною реальною ставкою від 48 до 270 відсотків.

Споживчі кредити видаються як у звичайних, так і в інтернет-магазинах, які є партнерами компанії forward bank. У разі отримання позики у звичайному магазині оформлення проводиться у відділеннях банку. В інтернет магазинах можливо оформити кредит онлайн (заповнити заявку, відповісти на питання співробітника банку, отримати кредит і забрати товар).

Споживчі позики видаються на термін від 1 до 3 років з річною реальною ставкою від 8 до 370 відсотків.

Повернення коштів

Компанія досить докладно описує процес повернення коштів. Погашення кредиту здійснюється однаковими сумами протягом терміну кредитування. Якщо клієнт хоче достроково погасити кредит, він може це зробити тільки після письмового попередження банку.

Повернення позики можна здійснити кількома способами:

  • через інтернет-банкінг компанії;
  • за допомогою банківської карти;
  • через каси банків або платіжні термінали.

Переваги й недоліки

Перевагою звернення в Форвард Банк є можливість підбору найбільш вигідних умов для клієнта. Крім того варто відзначити низькі процентні ставки (в порівнянні з іншими МФО) та можливість отримання кредиту без звернення до відділення банку.

Серед недоліків слід відзначити можливість отримання кредитних коштів тільки на карту Форвард Банку, неможливість отримання споживчих позик онлайн (крім інтернет-магазинів).

Додаткові дані

Якщо клієнт не вносить платежі за позикою своєчасно банк передбачає систему штрафів, а саме:

  • пропуск одного платежу – 350 гривень;
  • пропуск 2-х платежів – 350 гривень;
  • пропуск 3-х і більше платежів – 400 гривень.

На сайті банку встановлений кредитний калькулятор, за допомогою якого клієнт може розрахувати всі умови позики.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Forward Bank (Форвард Банк)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем