Кредит под 0,01%

Є-Кеш (E-Cash)

E-Cash – це сервіс мікрокредитування, який дозволяє отримати кредит на карту онлайн без застави та поручителів. Мінімальна сума позики – 500 гривень, максимальна – 15 тисяч гривень. Нові клієнти можуть отримати до 8000 гривень під 0,01% в день. Процентна ставка для постійних клієнтів – 1,8% в день.

Контакти Є-Кеш (E-Cash)

Сайтe-cash.ua
АдресУкраина, 01021, г. Киев, ул. КЛОВСКИЙ СПУСК, 7А
Номер+38(044) 337 88 33;+38(068) 611 41 31;+38(099) 611 41 31;+38(063) 611 41 31
Emailinfo@e-cash.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

500 грн

Макс. сума

15000 грн

Перший кредит

4000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

0.01% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.8% в день

Час видачі

до 15 хв

Вік

від 20 до 65 років

Время обработки заказов

ПН-ПТ с 08:00 до 23:45*;СБ-ВС с 10:00 до 23:45**;*ПН-ПТ с 20:00 до 23:45 работа проводится только с повторными клиентами;**СБ-ВС с 18:00 до 23:45 работа проводится только с повторными клиентами

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

E-Cash – це сервіс, за допомогою якого можна отримати кредит онлайн. Мінімальна сума позики – 500 гривень, максимальна – 15 тисяч гривень (для нових клієнтів – до 8000 гривень). Відсоткова ставка порівняно невисока – 1,8% в день. Для тих, хто вирішив скористатися сервісом кеш вперше – всього 0,01% в день.

Максимальний термін користування кредитом – до 30-ти днів. У тому випадку, якщо немає можливості вчасно погасити позику, можна скористатися послугою пролонгації.

Що потрібно для отримання кредиту від е кеш

Скористатися цим сервісом може громадянин України віком від 20-ти до 65-ти років. Довідка про доходи, заставу і поручителі не потрібні.

Для оформлення та отримання кредиту потрібні наступні документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • банківська карта, на яку надійдуть гроші після схвалення кредиту.

Маючи дані документи, необхідно пройти реєстрацію на сайті сервісу, надавши про себе правдиву інформацію. Також потрібно буде «прив’язати» до особистої сторінки свою платіжну карту, вказавши номер, термін дії, код CVV – для її верифікації.

Після цього буде потрібно заповнити заявку, вказавши в спеціальному вікні бажану суму і термін, на який збираєтеся взяти позику.

Вся процедура займає зазвичай 15-20 хвилин, після чого на номер вашого телефону або е-мейл буде направлено повідомлення про рішення надання вам кредиту – позитивне або негативне. Статус заявки можна простежити й в особистому кабінеті.

Як правило, позику отримують 93% претендують з-поміж тих, хто звертається на cash. Навіть з числа що мають не дуже гарну ​​кредитну історію.

Як скористатися послугою пролонгації кредиту кеш

Для того, щоб зробити її активною послугу, необхідно сплатити «набіглі» відсотки за користування кредитом. Найкраще – через особистий кабінет або через платіжні термінали (суму слід внести єдиним платежем).

Після цього вибирається термін пролонгації, спосіб оплати та підписується договір. Процентна ставка – 2% на залишок від тіла кредиту на весь час дії пролонгації за кожен день.

Як погасити позику

Для погашення боргу сервіс е кеш пропонує кілька способів:

  • через особистий кабінет – найзручніший і популярний спосіб;
  • через термінали самообслуговування (уважно перевіряйте правильність зазначення реквізитів кредиторської компанії);
  • через касу банку (або через онлайн-банкінг, зі сплатою комісії).

При цьому важливо пам’ятати про те, що зарахування грошей на рахунок кредитора може розтягнутися на кілька днів. Тому краще повернути позику раніше встановленого терміну.

На що слід звернути увагу

При оформленні заявки на надання позики настійно радимо ознайомитися з правилами кредитування, а також уважно вивчити умови договору, які не слід порушувати. Так, при несвоєчасній оплаті кредиту ви отримаєте штрафні санкції у вигляді 1,8% за кожен прострочений день. А в разі подальшого ухилення від оплати позики інформація про вас буде передана в Бюро кредитних історій.

В той самий час, сервіс надає можливість погашення кредиту частинами. При цьому одержувач позички сам вибирає режим внесення платежів. Головне, щоб не було прострочення. Суму ж платежу можна контролювати через особистий кабінет.

Також кеш надає знижку на кредит, якою можна скористатися, маючи промокод. Для того, щоб його отримати, потрібно стежити на сайті сервісу за проведенням різних акцій. Ті клієнти, які в них беруть участь, інформуються за допомогою СМС з промокодом. Його потрібно активувати через особистий кабінет.

При зверненні за кредитом варто звернути увагу і на режим роботи сервісу, який має свої особливості. Оформлення та отримання кредиту цілодобово і без вихідних – для тих, хто звернувся повторно. Для нових клієнтів послуга працює з 8.00 до 22.00, Пн.-Пт., з 9.00 до 22.00, Сб.-Нд. Протягом цього часу діє й інформаційна підтримка клієнта.

Де можна отримати додаткову інформацію

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті е кеш або зв’язавшись з сервісом за номером +38 (044) 337 88 33 (або зателефонувати на номери, зазначені на сайті).

Додаткову інформацію та інші контактні дані можна отримати й на сайті нашого сервісу порівняння кредитів k24.com.ua. Також тут можна ознайомитися з відгуками про даного кредитора, поділившись і своїми враженнями про нього. Ваш досвід буде корисним і для інших користувачів.
Негативні коментарі будуть збережені. За винятком тих, які містять ненормативну лексику та образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Show reviews in all languages (1)

Будьте першим, хто залишив відгук “Є-Кеш (E-Cash)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем