Кредит Плюс (Credit Plus)

Кредит под 0,01%

Кредит Плюс (Credit Plus)

Credit Plus – це мікрофінансова організація зі 100% іноземним капіталом, яка видає кредити онлайн. Заявки приймаються онлайн цілодобово і без вихідних. Максимальна сума кредиту становить 10 тисяч грн. Процентна ставка для новачків – 0,01% в день, а для тих, хто не вперше оформляє позику – 1,9%. Термін користування кредитом – до 30 днів.

Контакти Кредит Плюс (Credit Plus)

Сайтcreditplus.ua
Адрес03062, г. Киев, проспект Победы 90-А
Номер0 (800) 330-263
Emailinfo@creditplus.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

500 грн

Макс. сума

12000 грн

Перший кредит

10000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

0.01% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.8% в день

Час видачі

до 7 хв

Штрафы

З 4-го дня нараховується одноразовий штраф у розмірі 100 грн; і пеня 3% за кожен день прострочення.

Вік

від 18 до 65 років

Время обработки заказов

ПН-ПТ з 8:00 до 23: 00 СБ-НД з 9:00 до 21: 00Обработка заявок на кредит – цілодобово без вихідних.

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

Credit Plus – це сервіс з 100% іноземним капіталом, який гарантує повне задоволення фінансових потреб клієнта. Обробка вхідних заявок здійснюється онлайн цілодобово і без вихідних.

Максимальна сума кредиту становить 10 000 грн, відсоткова ставка для новачків становить 0,01% в день, а для тих, хто не вперше оформляє позику – 1,9%. Термін користування кредитом становить  до 30 днів.

Хто може отримати кредит?

Оформити позику в Кредит Плюс може будь-хто, який відповідає наступному опису:

  • Має громадянство України.
  • Знаходиться у віці від 18 до 65 років.
  • Може підтвердити наявність паспорта та ідентифікаційного коду.
  • Має мобільний телефон, банківську карту і доступ до Інтернету.

Як оформити кредит?

Процес формування заявки на кредит, починається з вибору потрібної суми, яка вводитися на спеціальному калькуляторі, там же вводитися і дата погашення позики. Після натискання кнопки

“Отримати гроші”, система автоматично розрахує суму відсотка кредиту. Після чого потрібно ввести промокод, якщо він у вас є.

Перед тим, як увійти в систему в особистий кабінет, потрібно зареєструватися. Для цього, вкажіть в анкеті всі необхідні дані, потім додайте банківську карту і пройдіть верифікацію, слідуючи зазначеної на сайті інструкції. Або ж, зробіть фотографію з паспортом в режимі реального часу.

Процес формування заявки буде завершено після отримання вами SMS з підтвердженням або відмовою для отримання кредиту.

Після ознайомлення з умовами договору, потрібно підтвердити свою згоду з допомогою одноразового електронного ідентифікатора, відправленого в SMS.

Гроші на карту перераховуються після підтвердження укладення кредитного договору.

Як повернути гроші

Є кілька способів погасити кредит:

  • За допомогою банківської карти в особистому кабінеті.
  • Скористатися терміналом ПриватБанку, EasyPay, IBox, City24, Sistema (SIS).
  • У додатку Приват24.
  • Звернувшись в касу будь-якого банку.

Переваги та недоліки сервісу Credit Plus

Серед очевидних плюсів, в першу чергу хочеться відзначити швидкість і простоту реєстрації заявки на кредит онлайн, при цьому оформлення вимагає надання мінімальної інформації та документів. Крім цього, приємно дивують відносно низькі відсотки за позикою.

Також є можливість погасити частину позики. В такому випадку тільки частина, що залишилася суми буде підпадати під відсотки, що істотно скоротить ваші фінансові втрати. У розпорядженні користувачів діє цілодобова безкоштовна гаряча лінія, контакти якої зазначені на сайті.

Серед недоліків, як і в будь-якому іншому МФО, можна відзначити штрафні санкції, якщо у вас є прострочення.

Відгуки клієнтів, в переважній більшості, позитивні. серед них часто можна знайти постійних клієнтів сервісу, що свідчить про надійність і зручні умови отримання позики.

Додаткова інформація

Що робить Кредит Плюс з боржниками? Це одне з найбільш поширених питань. По-перше, цим сервісом передбачена послуга пролонгації, а також можливість розбити виплату на кілька платежів. Це означає, що якщо ви не встигаєте виплатити позику, то можете продовжити його.

Таким чином мінімізується кількість боржників, а взаємодія з МФО стане більш приємним. Штрафи та санкції чисто індивідуальні.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті creditplus.ua, де є можливість не тільки залишити заявку, але і почитати відгуки боржників і постійних клієнтів.

Також, всю цікаву для вас інформацію можна дізнатися за допомогою безкоштовної гарячої лінії. Номер телефону: 0 800 753 363). Додаткові відгуки про компанії ви можете прочитати на нашому сайті.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Кредит Плюс (Credit Plus)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем