Сі Сі Лоан (CCLoan)

Кредит под 0,01%

Сі Сі Лоан (CCLoan)

CCLoan (CСЛоан) – це міжнародна фінансова компанія, яка працює в Іспанії та Грузії, а з 2015 року – і в Україні. Компанія видає короткострокові кредити на карту без поручителів і застави. А оформити заявку на отримання грошей можна цілодобово онлайн без вихідних.

Сума кредиту може складати від 100 до 15 тисяч гривень. Процентна ставка при цьому складає 1,99% в день. Для тих, хто звернувся вперше, діє пільгова ставка – 0,01% (упродовж пільгового часу). Максимальний термін користування позикою – 30 днів, мінімальний – 5 днів.

Контакти Сі Сі Лоан (CCLoan)

Сайтccloan.ua
Адрес01024, г. Киев, ул. Бассейная, дом 6
Номер+38 097 583-11-77;+38 093 583-11-77;0 800 75 0027
Emailhelp@ccloan.com.ua

Додаткова інформація

Мін. сума

400 грн

Макс. сума

15000 грн

Перший кредит

4000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

0.01% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.65% в день

Час видачі

до 2 хв

Штрафы

Ставка збільшується до 3.31% в день.

Вік

від 20 до 65 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

CCLoan (CСЛоан) – це міжнародна фінансова компанія, що надає свої послуги кредитування в Іспанії та Грузії, а з осені 2015 року – і Україні.

Даною послугою можна скористатися за допомогою зручного фінансового сервісу, який працює в цілодобовому режимі. Без вихідних і святкових днів.

Сума кредиту варіюється в межах від 100 до 15 тисяч гривень. Процентна ставка при цьому складає 1,99% в день, для тих, хто звернувся вперше, – 0,01% (упродовж пільгового часу).

Максимальний термін користування позикою – 30 днів, мінімальний – 5 днів.

Як скористатися позикою від CCЛоан

Отримати позику від даного МФО може будь-хто. Для цього необхідно мати громадянство України, вік від 18-ти до 70-ти років, хорошу кредитну історію, мобільний телефон і вільний доступ до Інтернету. Довідка про доходи, наявність поручителів і надання застави не потрібно. Не має значення і те, чи маєте ви офіційне працевлаштування чи ні, перебуваєте в декреті, чи є студентом або пенсіонером.

Для оформлення позики потрібно надати лише кілька документів:

  • паспорт (або ID-карту);
  • ідентифікаційний номер;
  • карту будь-якого українського банку, куди вам переведуть гроші в разі схвалення кредиту.

Для цього спочатку необхідно вибрати потрібну суму за допомогою спеціального калькулятора, який при цьому автоматично видасть інформацію щодо тіла кредиту, суму переплати та дату погашення позики.

Після натискання кнопки «Оформити кредит» запускається процес реєстрації: ви заповнюєте необхідні пункти, відправляєте запит на отримання спеціального коду, який вводитися для підтвердження того, що ви – не робот і правильно ввели номер свого мобільного телефону.

Після цього потрібно ввести ІНН, дату свого народження, придумати пароль і натиснути наступну кнопку – «Отримання грошей».

Далі фотографуєте з паспортом в руці (або завантажуєте дійсне фото з паспорта в систему), вказуєте про себе запитувану інформацію, прив’язуєте свою банківську картку (якщо прив’яже чужу – грошей не отримаєте) і пару хвилин очікуєте смс-повідомлення про схвалення або відхилення надання кредиту.

Якщо позика схвалений, надсилається договір, який потрібно буде підписати (якщо, звичайно, вас влаштовують всі його пункти). Інформація про статус кредитного документа висвічується й особистому кабінеті, який створюється автоматично під час оформлення вами позики.

Як тільки ви підписуєте договір, гроші перераховуються на вашу банківську карту.

Як погасити позику в CCLoan

Для закриття кредиту компанія передбачила кілька варіантів:

  • найзручніший спосіб повернення боргу – через Особистий кабінет в комфортне для вас час, використовую свою банківську карту, яку прив’язали при реєстрації;
  • через термінали самообслуговування: IBOX, СИСТЕМА, EasyPay, 2сlick, ПриватБанк, GLOBAL MONEY;
  • через касу будь-якого українського банку або через Інтернет-банкінг, маючи при собі реквізити компанії;
  • на сайті: pogashay.com.ua, easypay.ua, privat24.ua, global24.ua.

Плюси та мінуси користування кредитом від ССЛоун

Очевидний плюс кредитування від даної компанії, як і більшості МФО, – можливість отримання позики у зручний для вас час, не виходячи з дому.

До позитивних моментів також можна віднести й досить велику суму кредиту при відносно помірних відсотках, а також можливість пролонгації позики (за умови, що термін виплати кредиту не прострочений).

Ще одна перевага ССЛоан – досить прозора робота: особливості користування послугою кредитування описані до найдрібніших деталей. Від вас вимагається лише дуже уважно ознайомитися з усією інформацією, наданою на сайті, – щоб уникнути неприємних «сюрпризів».

Серед мінусів – все ті ж штрафні санкції, які застосовуються до клієнта в разі прострочення оплати позики або ігнорування повернення кредитного боргу. Правда, є одне «але»: під час дії карантину ці мінуси тимчасово «заморожені». (Але обов’язок вчасно виплачувати тіло кредиту і відсотки за користування ним залишаються в силі).

Що буде, якщо не платити ССЛоан, поки діє карантин?

Якщо кредит вчасно не погашається, автоматично включається процес пролонгації, що передбачає нарахування додаткових відсотків, які в подальшому потрібно буде оплатити.

Де можна отримати додаткову інформацію про ССЛоун

Більш детальну інформацію про умови кредитування даної компанії можна знайти на її на сайті компанії, в тому числі й за номером «гарячої лінії» ССЛоан: 0 800 75 00 27.

Повні контактні дані компанії також можна знайти і на сайті нашого сервісу порівняння кредитів Creditloan.com.ua. Крім цього тут можна ознайомитися з відгуками про цю організацію, а також залишити свій коментар, який буде корисний для інших користувачів.

Негативні відгуки не видаляються. За винятком тих, які містять ненормативну лексику та образи.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Сі Сі Лоан (CCLoan)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем