Cash KF (Кэш КФ)

Вхід в особистий кабінет, умови, відгуки клієнтів

Cash KF (Кэш КФ)

Cash KF (Кеш КФ) – це мікрофінансова організація, в якій можна отримати гроші на карту онлайн. Компанія працює на ринку мікрокредитування України з 2011 року. Ви можете взяти кредит на суму від 500 гривень до 50 тисяч гривень. Якщо ви звертаєтеся в компанію вперше, то зможете взяти тільки 4 тисячі гривень. Процентна ставка для нових клієнтів складе 0,1%. Для постійних – 1,99% в день. Як для нових, так і для постійних користувачів рядків користування позикою становить 30 днів.

Контакти Cash KF (Кэш КФ)

Додаткова інформація

Мін. сума

500 грн

Макс. сума

50000 грн

Перший кредит

4000 грн

Термін

до 30 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

0.01% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

2% в день

Час видачі

до 15 хв

Штрафы

У разі невиконання клієнтом зобов'язань перед фінансовою компанією і порушення термінів оплати кредиту відсоткова ставка буде збільшена до 2.5% за кожен день прострочення.

Вік

від 18 до 65 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

готівкою, онлайн на банківськую картку

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

Cash KF (Кеш КФ) – це фінансова організація, яка дозволяє отримати гроші на карту онлайн або в відділенні готівкою. Компанія кредитує громадян України з 2011 року. Тому однією з переваг можна назвати надійність даного сервісу. Серед інших позитивних моментів можна виділити те, що компанія дозволяє виплатити позику достроково або продовжити розстрочку.

В Cash KF можна взяти кредит на суму від 500 гривень до 50 тисяч гривень. Якщо ви звертаєтеся в компанію вперше, то зможете взяти тільки 4 тисячі гривень. Саме така сума доступна для нових клієнтів. І якщо обмеження по сумі для когось є мінусом, то організація пропонує компенсувати цей недолік приємною процентною ставкою – 0,1% для нових клієнтів. Це дуже вигідна пропозиція, оскільки не потрібно буде переплачувати відсотки за користування грошима.

Постійні клієнти можуть взяти набагато більшу суму, але процентна ставка для них складе 1,99% в день. Як для нових, так і для постійних користувачів рядків користування позикою становить 30 днів. Оформити позику можна онлайн, перебуваючи в будь-якому місті України.

Як отримати позику

Якщо ви вперше на сайті, то для початку потрібно зареєструвати особистий кабінет. Для його реєстрації потрібно ввести свій номер мобільного телефону. На другому етапі ви вводите ПІБ, адреса електронної пошти та придумуєте пароль. Ми рекомендуємо записати пароль або придумати щось, що ви точно запам’ятаєте. Далі ці дані знадобляться для того, щоб виконати вхід в особистий кабінет.

kredit-na-kartu
Після реєстрації ви зможете подати заявку на отримання кредиту. Всю інформацію в заявці на позику потрібно вказувати максимально правильно. Якщо ви вкажете неправдиву інформацію, то у видачі кредиту вам відмовлять. Для заповнення заявки візьміть:

  • паспорт (підійде паспорт тільки громадянина України);
  • ідентифікаційний номер (ІПН);
  • карту будь-якого українського банку з терміном дії мінімум два місяці.

Вводьте реквізити тієї карти, якою ви користуєтеся і від якої пам’ятаєте пін-код. Саме на цю карту прийдуть гроші в разі, якщо компанія Кеш КФ схвалить позику. Розгляд заявки зазвичай триває 15-20 хвилин. Якщо заявка схвалена, то гроші прийдуть на вашу карту протягом 5 хвилин.

Як погасити кредит в Кеш КФ

По-перше, погасити заборгованість в цій компанії ви можете достроково. Це зручно для постійних користувачів, адже не потрібно буде переплачувати відсотки по позиці. Що стосується способів погашення, то їх кілька. Перший і найпростіший – в особистому кабінеті. Просто введіть дані карти, з якою хочете внести платіж і все готово. Є й інші способи:

  • у відділеннях Cash-KF;
  • через онлайн сервіси ПриватБанк або EasyPay;
  • за допомогою терміналів самообслуговування iBox, EasyPay, City24, 2Click, «Система», 24NonStop;
  • в касах будь-якого українського банку за реквізитами Cash-KF, зазначеним в договорі.

Як бачите, способів погашення позики досить багато. Все це робиться для того, щоб ви могли закрити кредит тоді й так, як вам зручно. Ми рекомендуємо погашати заборгованість вчасно, щоб не потрапити під штрафні санкції. Якщо у вас немає можливість закрити кредит вчасно, то можна скористатися послугою пролонгації. Для цього потрібно оплатити тільки відсотки по кредиту, а всю суму можна буде віддати пізніше.

Що ще варто знати про компанію Cash KF

Наш сайт Creditloan є сервісом порівняння кредитів. Інформація про Кеш КФ розміщується на нашому сайті для ознайомлення з умовами та відсотковими ставками. Також наш сервіс дозволяє залишити або прочитати відгуки про цю компанію.

Якщо у вас залишилися додаткові питання, то зверніться в службу підтримки кредитора за цим телефоном 0 800 30 00 88. Всі дзвінки безкоштовні. Також ви можете написати в онлайн чат організації. Знайти чат можна на офіційному сайті Кеш КФ.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Cash KF (Кэш КФ)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем