Бест Кредит (Best Credit)

Бест Кредит (Best Credit)

Best Credit  це мікрофінансова організація, яка видає кредити онлайн цілодобово. Вік клієнта повинен бути не молодше 18 і не старше 60 років. Компанія надає кредити на суму від 1 до 10 тисяч гривень. Термін позики становить від 61 до 90 днів. Рішення по кредиту приймається за 20 хвилин. Гроші зараховуються на карту протягом 5 хвилин.

Контакти Бест Кредит (Best Credit)

Сайтbest-credit.com.ua
Адрес03061, г. Киев, улица Героев Севастополя дом 48.
Номер(067) 209-36-17
EmailBESTCREDIT2017@GMAIL.COM

Додаткова інформація

Мін. сума

1000 грн

Макс. сума

10 000 грн

Перший кредит

3500 грн

Термін

до 90 днів

Відсоткова ставка для нових клієнтів

1.9% в день

Відсоткова ставка при повторному зверненні

1.9% в день

Час видачі

до 2 хв

Штрафы

У разі прострочення платежу більш ніж на 5 днів; процентна ставка за користування кредитом перераховується в більшу сторону.

Вік

від 18 до 60 років

Время обработки заказов

Цілодобово

Спосіб отримання

онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Вимоги до працевлаштування

декретна відпустка, пенсіонер, працює офіційно більше 6 міс., працює офіційно в фірмі через СПД/ФОП, працює офіційно менше 6 міс., працюючий неофіційно, працюючий офіційно, СПД/ФОП, тимчасово не працюючий

Опис

Загальні відомості про компанію

Best Credit – це мікрофінансова організація, яка надає кредитні послуги для фізичних осіб 24/7 (в тому числі, і на вихідних) на банківську карту онлайн. Така форма роботи дає можливість надавати позики особам на території всієї України. Сервіс працює від компанії “Веллфін”, яка зареєстрована в Україні та має свідоцтво про реєстрацію фінансової установи від Нацкомфінпослуг.

Компанія обіцяє автоматичне і швидке прийняття рішення про видачу позики, а також миттєве надходження кредитних коштів на банківську карту позичальника. Відмова в наданні коштів можливий тільки якщо ви вкажете в анкеті недостовірні дані або у вас погана кредитна історія. Крім того, сервіс звертає увагу на те, що видача позики відбувається без участі співробітників компанії та письмового договору. Економія часу клієнта є одним з девізів компанії.

Хто може оформити позику

Оформлення позики є практично будь-кому. МФО висуває мінімальні вимоги до клієнтів, серед яких:

 • громадянство України – є обов’язковою умовою і підтверджується наявністю паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду. Ці документи або їх скан-копії не потрібно надавати співробітникам МФО. Їх реквізити потрібно внести в анкету, яка зберігається в особистому кабінеті клієнта;
 • вік – клієнт повинен бути не молодше 18 і не старше 60 років;
 • наявність доступу до інтернету (стаціонарний або мобільний) – необхідно виключно для оформлення кредиту;
 • наявність банківської карти будь-якого українського банку – вона потрібна для зарахування грошових коштів. Карта повинна бути оформлена на ім’я позичальника;
 • фото – на ньому має бути видно обличчя клієнта.

Не потрібно надавати довідок про працевлаштування або про доходи клієнта. При цьому компанія перевіряє кредитну історію клієнта.

Порядок оформлення позики

Для отримання кредиту клієнт повинен зайти на сайт сервісу Бест Кредит і за допомогою спеціального калькулятора вибрати суму позики та термін для його погашення. Компанія надає кредити на суму від 1 до 10 тис. Гривень на термін від 61 до 90 днів. При цьому ви можете пролонгувати кредит, якщо своєчасно погашаєте відсотки за позикою.

Після вибору умов позики клієнт повинен заповнити анкету і вказати всю вищевказану інформацію. Якщо людина вже брала кредит, в його особистому кабінеті є заповнена анкета і для отримання позики потрібно тільки вибрати суму і термін позики. Інформацію завжди можна поміняти в особистому кабінеті. Крім того, клієнт зобов’язаний прийняти умови договору.

Кредит оформляється онлайн, автоматично, без участі співробітників компанії. Гроші будуть на рахунку клієнта вже за 4-5 хвилин. У разі виникнення будь-яких питань ви можете звернутися до співробітників компанії за телефоном гарячої лінії.

Повернення коштів

Повернення коштів відбувається кількома способами, які є найбільш зручними для клієнта. Ви можете погасити кредит:

 • через особистий кабінет клієнта на сайті сервісу;
 • переказом коштів з банківської карти за зазначеними реквізитами;
 • шляхом внесення готівкових коштів в касу будь-якого банку або платіжний термінал.

Якщо клієнт не встигає внести потрібну суму через технічні неполадки або у зв’язку з відсутністю коштів, він повинен зателефонувати співробітникам колл-центру для врегулювання даної ситуації.

Переваги й недоліки

Серед переваг сервісу варто відзначити відсутність необхідності надавати довідку про доходи, автоматичне схвалення позики, наявність особистого кабінету, в якому є вся необхідна інформація про кредит.

Недоліками є неможливість отримання великої суми кредиту (більше 10 тис. гривень), необхідність надавати фото для заповнення анкети.

Додаткові дані

Якщо клієнт не може вчасно оплатити позику, він повинен звернутися до співробітників сервісу та вирішити ситуацію про реструктуризацію кредиту.

У разі непогашення можливі такі наслідки:

 • понад 5 днів – збільшення процентної ставки;
 • більш як 10 днів – передача інформації в бюро кредитних історій і неможливість отримання кредиту в інших організаціях;
 • більше ніж 30 днів – звернення до суду і передача позики колекторам.

МФО настійно рекомендує клієнтам провести реструктуризацію. Нарахування відсотків за договором припиняється, а сума боргу ділиться на кілька частин, погашення яких відбувається за встановленим графіком.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Бест Кредит (Best Credit)”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем