Банк Кредит Дніпро

Вхід в особистий кабінет, умови, відгуки клієнтів

Банк Кредит Дніпро

Банк Кредит Дніпро – це український банк, який працює на фінансовому ринку України з 1993 року. Здійснює всі види банківської діяльності. У тому числі, має значний пакет продуктів у сфері кредитування фізичних і юридичних осіб. Дозволяє отримати кредит на бізнес до 500 тисяч. Вік позичальника при цьому повинен бути від 22 до 65 років.

Контакти Банк Кредит Дніпро

Додаткова інформація

Мін. сума

3000 грн

Макс. сума

500000 грн

Перший кредит

500000 грн

Термін

від 12 до 60 місяців

Відсоткова ставка для нових клієнтів

від 2.25% до 5% в місяць

Відсоткова ставка при повторному зверненні

від 2.25% до 5% в місяць

Час видачі

до 30 хв

Вік

від 22 до 65 років

Время обработки заказов

Цілодобово. Підтримка працює з 08:00 до 20:00.

Спосіб отримання

готівкою, онлайн на банківськую картку

Необхідні документи

ІНН, паспорт

Опис

Банк Кредит Дніпро – це фінансова установа України, яке здійснює всі види банківської діяльності, в тому числі у сфері кредитування фізичних і юридичних осіб. Банк має тривалу історію роботи з 1993 року. Крім того, він відрізняється серед інших вигідними умовами кредитування, лояльним ставленням до клієнтів, стабільною та надійною роботою, а також наявністю непоганої служби підтримки та консультування клієнтів.

Діяльність фінансової організації здійснюється на підставі Ліцензії Національного Банку України № 70 від 22 жовтня 2018 року. Для клієнтів доступні програми позик в українській гривні. Кредити видаються готівкою до 500 000 гривень на строк до 60 місяців або ж шляхом видачі кредитних карт з різною величиною ліміту. Крім того, банк видає і безлімітні кредитні карти.

Хто може оформити позику

Вимоги до позичальника різняться в залежності від суми одержуваної позики. Так, для отримання кредиту до 75 000 гривень ставляться такі вимоги:

 • віковий поріг – вік клієнта від 22 до 65 років;
 • документи – для отримання невеликих позик від клієнта зажадають лише паспорт громадянина України, а також ідентифікаційний код;
 • наявність доступу до мережі інтернет і мобільного телефону з активною сім-картою – потрібно для оформлення кредиту без звернення до відділення банку.

У разі необхідності отримання грошових коштів від 75 до 500 тисяч гривень вимоги змінюються:

 • вік – від 27 до 65 років;
 • документи – крім вищевказаних потрібно також надати довідку про наявність офіційного доходу за останні 3 місяці та підтвердити наявність стажу роботи більше 2-х років;
 • доступ до інтернету, наявність мобільного телефону – потрібно тільки для попереднього розрахунку умов договору. Для складання повної заявки та отримання кредитних коштів потрібно звернутися у відділення банку.

Порядок оформлення позики

Процедура оформлення позики відрізняється в залежності від суми отриманих кредитних коштів.

Для отримання грошових коштів до 75 тис. гривень потрібно вибрати цікавить вас пропозицію (вибрати суму і термін позики), заповнити заявку на сайті із зазначенням необхідних даних, отримати попереднє рішення банк, укласти кредитний договір. Для отримання такої позики Кредит Дніпро банк надає можливість оформити кредит готівкою онлайн.

При отриманні позики до 500 тис. гривень необхідно звернутися у відділення банку. При цьому розрахувати умови кредитного договору, а також отримати попереднє рішення по видачі кредиту можна по телефону або через інтернет. Дізнавшись все необхідне про своє позику та отримавши згоду банку на отримання кредиту, клієнт приходить в банк з пакетом необхідних документів і отримує грошові кошти.

Повернення коштів

Повернення кредитних коштів відбувається кількома, найбільш зручними для клієнта шляхами. Серед них:

 • внесення грошей в касу будь-якого українського банку, їх перерахування за зазначеними в договорі реквізитами. При цьому банк може стягувати комісію за свої послуги;
 • перерахування грошей з картки банку за зазначеними реквізитами;
 • через термінали банку Кредит Дніпро або інтернет-банкінг;
 • через термінали EasyPay або IBOX.

Переваги й недоліки

Серед переваг звернення в банк за отриманням грошей слід зазначити:

 • простоту оформлення кредиту;
 • можливість дострокового погашення позики без додаткових комісій;
 • самостійний вибір суми та терміну позики; велика кількість шляхів повернення кредиту;
 • наявність свого інтернет-банкінгу.

Серед недоліків слід відзначити необхідність надання довідок про доходи, працевлаштуванні для отримання середніх і великих позик; високий віковий ценз; необхідність звернення до відділення банку для отримання позики від 75 тис. гривень.

Додаткові дані

Реальна річна ставка по кредиту становить від 53 до 181%. Дострокове погашення можливе без додаткових комісій і будь-яких штрафних санкцій.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.


Будьте першим, хто залишив відгук “Банк Кредит Дніпро”“

Самые популярные

Новые компании

Рекомендуем